0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Esenciálny olej - levanduľa - 10 ml

Esenciálny olej - levanduľa - 10 ml

  • Značka: Essens
  • Kód produktu: ess-levandula
  • Dostupnosť: 3-4 dni
  • 18,00 EUR

  • Bez DPH: 15,00 EUR

Esenciálny olej - levanduľa je zo 100% silice je najčastejšie používaný ako prostriedok upevnenia a obnovy zdravia.

100% prírodný esenciálny olej slúži na zlepšenie celkového stavu tela i duše. Levanduľa má silné relaxačné vlastnosti, podporuje pokojný spánok a zmierňuje podráždenú pokožku.  

Použitie: Vhodný do arómalampy, rozprašovača alebo na vankúš pred spaním. Môže byť aplikovaný na kožu, vmasírovaný do chodidiel alebo pridaný do pleťových alebo telových krémov či šampónov.  

Upozornenie: Nie je určené na vnútorné použitie. Pri aplikácii na kožu používajte vo veľmi malom množstve (1 - 2 kvapky), citlivé osoby môžu zriediť s iným nosným olejom, napr. kokosovým. 

Objem: 10 ml


Čo sú esenciálne oleje? Esenciálne oleje sú vysoko koncentrované prchavé aromatické látky, ktoré sa získavajú z rôznych častí rastlín. Nájdeme ich v listoch, koreňoch, kvetoch, semenách i v kôre. Dodávajú rastlinám vôňu, chránia ich pred nebezpečím, dokonca im pomáhajú s opeľovaním a sú veľmi bohaté na rôzne účinné a liečivé látky. 

Ako fungujú esenciálne oleje? Výhody esenciálnych olejov pramenia z chémie rastlín a ak sú tieto prírodné chemikálie správne destilované alebo extrahované, môžu byť použité na to, aby pomáhali fyzicky, psychicky a emocionálne v každodennom živote. 

Kúzlo arómaterapie: Arómaterapia je druh alternatívnej medicíny a doslova znamená "liečbu pomocou vôní", najčastejšie esenciálnymi olejmi. Vonné zložky posilňujú rovnováhu a harmóniu organizmu a vedú k zlepšeniu celkového stavu organizmu, teda tela, duše i mysle. 

Ako esenciálne oleje používať? Inhalácia: Oleje si môžete v malom množstve nakvapkať do arómalampy alebo difuzéra. Spríjemnite si tak vôňu v interiéri a navodíte si príjemnú náladu podľa zamerania oleja. Možno tiež zmiešať s vodou do rozprašovačov a použiť ako bytový sprej alebo na prevoňanie vankúšov. Masáž: vmasírovaním olejov do pokožky docielite príjemné uvoľnenie a vďaka benefitom daných olejov si môžete vychutnať silu týchto 100% prírodných olejov. Vhodná je napr. masáž chodidiel alebo na uvoľnenie šije, svalov, na spánky alebo vo forme obkladov. Kozmetika: zmiešajte si olej so svojím obľúbeným pleťovým alebo telovým krémom (stačí 1 - 2 kvapky, odporúčame najskôr vyskúšať na menšej vzorke). Kúpeľ: pridajte 3 - 5 kvapiek do vane alebo na stenu sprchy a vychutnajte si arómu podporenú silou vodnej pary. 

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno


Zloženie 

100% prírodná silica, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil.

Objem 

10 ml.

Upozornenie 

Uchovávajte mimo dosah detí!

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Súvisiace produkty

Esenciálny olej ihličie borovice - 10 ml

Esenciálny olej ihličie borovice - 10 ml

Esenciálny olej z ihličia borovice je výborným pomocníkom pri rozličný..

18,00 EUR Bez DPH: 15,00 EUR