0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Mladý jačmeň GW 300g + Chlorella GW 330g + SHAKER

Mladý jačmeň GW 300g + Chlorella GW 330g + SHAKER

  • Značka: Green Ways
  • Kód produktu: gw1+1
  • Dostupnosť: Skladom
  • 98,70 EUR
  • 97,50 EUR

  • Bez DPH: 81,25 EUR

Vysušená, koncentrovaná šťava zo zeleného jačmeňa (pozor, nie pomletá tráva) z mladých lístkov mladých výhonkov zeleného jačmeňa v podobe jemného prášku. Takto spracovaný odšťavený a následne vysušený zelený jačmeň neobsahuje VLÁKNINU ! 
Obsahuje celé spektrum živých enzýmov, vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín v prírodnej forme.

Množstvo: Zelený jačmeň 300g  + Chlorella pyrenoidossa 330g
Užívanie: ráno a večer čiže 2 poháre denne - balenie vydrží zhruba 90 dní pre jednu osobu + chlorella cca 15-20 tabl. denne.

Mladý jačmeň / zelený jačmeň /

Obsahuje významné množstvo rôznych vitamínov a minerálov vrátane mangánu a zinku. Mladý jačmeň / zelený jačmeň / obnovuje acido-alkalickú rovnováhu. Radí sa medzi najucelenejšie zásadotvorné potraviny. Zelený jačmeň obsahuje vitamíny, ktoré aktivujú enzýmy, ktoré napomáhajú pri prevencii. Mladý jačmeň má vysoký obsah betakaroténu, vitamínu C, E a vitamínov radu B: B1, B2, B3, B6, biotínu, kyseliny listovej, kyseliny pantotenovej a cholínu, príbuzného vitamínu B. 

Zelený jačmeň
môžu užívať dospelí tak aj malé deti, tehotné a dojčiace mamičky. Nápoj, šťava zo zeleného jačmeňa je vhodný aj pre diabetikov. Reguluje zásaditosť, znižuje prekyslenie organizmu. Listy jačmeňa neobsahujú lepok teda môžu ho piť aj ľudia, ktorý majú bezlepkovú diétu.
Je silný antioxidant - hovoríme o nej aj ako o superfood. Detoxikuje a zároveň alkalizuje organizmus.


Odporúčané použitie

1 – 3 krát denne v závislosti od ochorenia sa táto dávka môže znížiť, alebo naopak niekoľkonásobne zvýšiť. Užíva sa nalačno 30 minút pred jedlom. Rozpustíme jednu zarovnanú čajovú lyžičku v cca 2 dcl neperlivej vody alebo ovocnej šťavy a vypijeme. 

Certifikáty
V júni 2015 prebehol na GW recertifikačný audit ISO 9001, medzinárodné normy zamerané na management a preukazovanie kvality a tiež certifikačný audit systému HACCP. Táto certifikácia je najprísnejšie dostupná forma kontroly. Výsledkom bolo opätovné získanie tohto certifikátu. 

Pestovaný v Utahu

 

Chlorella pyrenoidossa

Je 100% čistou jednobunkovou sladkovodnou riasou stlačenou do podoby tabliet, vyprodukovanou pri použití vodnej pary bez použitia chemických prostriedkov.

 

Odporúčané použitie:

3x denne 4-6 tabliet zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Chlorellu môžeme užívať pred jedlom, počas ale i po jedle.

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Pre deti od 3 rokov je 1/2 dávkovanie.

Skladujte v suchom a chladnom mieste.

Krajina pôvodu: Thaiwan

Odporúča sa užívať aspoň 3 mesiace, ideálne v kombinácií jačmeňa aj chlorelly. 

Certifikáty
Spoločnosť vyrábajúca surovinu pre Green Ways, vlastní certifikát ISO 9002 a certifikát medzinárodnej kvality, čím je uznávaná ako spoločnosť určujúca štandard kvality. V Thaj-wane je výrobca licencovaný k dovozu a predaju svojich produktov v kategórii "liečivých potravín".


Ďalšie informácie:

Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Detoxikácia a odkyslenie, Chudnutie a diéty, Posilnenie imunity,