0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • SCHINDELEHO MINERÁLY KAPSULY 500 KAPSÚL

SCHINDELEHO MINERÁLY KAPSULY 500 KAPSÚL

  • 33,90 EUR

  • Bez DPH: 28,25 EUR

100% čistý prírodný produkt - Schindeleho minerály.

 

Komplexná zmes vysokofrekvenčných minerálov, ktoré alkalizujú, energizujú a vyživujú bunky a udržiavajú hodnotu pH v tele v rovnováhe.

 

Bohatý prírodný zdroj minerálov a stopových prvkov. Prírodný potravinový doplnok, ktorý rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a tiež čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.

 

Originálne Schindeleho minerály pozostávajú z mletej kamennej múčky s vysokým obsahom oxidu kremičitého, oxidu hlinitého, vápnika, železa, horčíka a značného množstva stopových prvkov – mangán, zinok, chróm, meď, ...

 

Schindeleho minerály sú účinným potravinovým doplnkom pri problémoch s trávením, vysokom krvnom tlaku, osteoporóze, cukrovke, dne, reumatizme, akútnych a chronických zápalových ochoreniach, svalových kŕčoch, bolestiach svalov, chrbta a hlavy, migrénach, cievnych problémoch, kŕčových žilách, poúrazových stavoch ako sú zlomeniny kostí, vykĺbenia a výrony, pri kožných problémoch – exémy, psoriáza (lupienka), hnisavé kožné procesy, rôzne vyrážky, pri nadmernom vypadávaní vlasov, pri úprave sexuálnej výkonnosti – primerane veku, pri únave, hučaní v ušiach, depresívnych stavoch, menštruačných problémoch, neuralgických bolestiach, na zlepšenie pamäte a koncentrácie.

Užívanie: 8-9 tabliet dobre zapiť vodou alebo iným nápojom. Najlepšie nalačno 10 minút pred jedlom.
Upozornenie: Počas užívania nutné zvýšiť príjem tekutín. Telo sa čistí, je posilnená činnosť obličiek a pečene, normálna je čierna stolica. Keďže Schindele minerály dodajú telu až 85% odporúčanej dávky železa, je potrebné vynechať prípravky bohaté na železo.

Krajina pôvodu: Rakúsko

Výrobca: Robert Schindele

Upozornenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti do 3 rokov. Odporúča sa neprekračovať uvedenú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávať mimo dosahu malých detí

 

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Detoxikácia a odkyslenie, Posilnenie imunity,