0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Golden Yacca PLUS 70g

Golden Yacca PLUS 70g

  • Značka: EGYM Kempen
  • Kód produktu: GY03
  • Dostupnosť: 5-7 Dní
  • 78,60 EUR

  • Bez DPH: 65,50 EUR

Je prírodný rastlinný produkt, ktorý je získaný zo šťavy a niektorých častí šetrnou technológiou z rastliny Yacca Schidigera a zeleného stebla jačmeňa. Neobsahuje konzervačné látky ani farbivá . Jej zelenú farbu spôsobuje chlorofyl jačmenných lístkov (Hordeum vulgare)
Obsahuje 95% saponínov.

Saponíny znižujú povrchové napätie buniek. Pôsobia iba fyzikálne. Odbúravajú usadeniny v ľudskom organizme.

 

GOLDEN YACCA PLUS popri čistiacich a detoxikačne pôsobiacich saponínoch obsahuje vzácne bioaktívne látky, ako je resveratrol, enzým Superoxid Dismutázu a chlorofyl.

Výťažok GOLDEN YACCA Plus sa získava prirodzenou cestou, takým postupom, pri ktorom sa nepoužíva tepelné spracovanie, zmrazovanie, a ožarovanie. Prijatím takto získanej látky organizmus získava celý rad živín, ktoré umožňujú dlhodobú nepretržitú a vyrovnanú činnosť.
Mladé rastliny obilnín obsahujú karotén (organizmus z tejto látky získava vitamín A), vitamíny B1, B5, B6, B12, vitamíny C a E, ďalej biotín, kyselinu listovú, kyselinu nikotínovú, chlorofyl, hydroxid trimetyl-beta hydroxyl amónny, sodík, draslík, vápnik, horčík, železo, meď, fosfor, mangán a zinok. Pšenica obsahuje ľahko stráviteľné bielkoviny a enzým superoxid dismutázu (SOD). Spoločne dávkovaný výťažok jačmeňa a GOLDEN YACCA sa veľmi dobre vstrebáva v žalúdku a tráviacom trakte.


RESVERATROL má antioxidatívne a protirakovinnové účinky, ktoré sa prejavujú pri tvorbe buniek, pri tvorbe samotnej rakoviny a pri jej rozvoji.


ENZÝM SUPEROXID DISMUTÁZA (SOD) ochraňuje bunky a spomaľuje ich starnutie. Tento enzým je dôležitou súčasťou endogenného antioxidantného systému.

 

CHLOROFYL je vzácna prírodná liečebne pôsobiaca látka. Má antioxidatívne, antibakteriálne a protirakovinové účinky. Používa sa pri liečbe vredových ochorení žalúdka a čriev, pri liečbe rôznych foriem chudokrvnosti. Urýchľuje regeneráciu spojivového tkaniva a kože, má revitalizačné účinky na bunky a má tonizačné vlastnosti. Účinne eliminuje nepríjemný zápach pri hnilobných procesoch.

 

GOLDEN YACCA PLUS podporuje lepšie trávenie prijatej potravy, jej vstrebávanie a biologické zhodnocovanie. Uľahčuje procesy látkovej výmeny v organizme.


GOLDEN YACCA je doplnok výživy, ktorý obsahuje steránové a terpénové saponíny. Saponíny Golden Yaccy znižujú povrchové napätie buniek, pôsobia pomaly, a preto k úspechu vedie pomerne dlhá doba. Molekulu po molekule uvoľňujú nánosy z ľudských orgánov a ciev. Tým liečba vyžaduje trpezlivosť od pacienta i od ošetrujúceho lekára. Na druhej strane tento spôsob je bezpečný a v porovnaní s chirurgickým zásahom i lacnejší. Saponíny GOLDEN YACCY pôsobia iba fyzikálne. S ničím sa nezlučujú a nevytvárajú chemické reakcie. V praxi to znamená, že pacient pokračuje v užívaní liekov, ktoré mu predpísal špecialista. Lekár na základe zlepšujúcich sa objektívnych nálezov potom môže dávku jednotlivých liekov znižovať až vylúčiť.

Spôsob užívania:
Dospelý človek prvý týždeň kúry jednu kapsulu denne, najlepšie ráno.
Od druhého týždňa jednu kapsulu ráno a jednu večer.

 

Očisťovacia kúra vyžaduje užiť najmenej toľko flakónov (po 22g), koľko má človek "krížikov" na chrbte. To znamená napríklad tridsaťročný aspoň 3 flakóny, päťdesiatročný 5....
Deti do 10 rokov užívajú v prvý týždeň pol kapsuly denne, počínajúc druhým týždňom pol kapsuly ráno a pol kapsuly večer.
Deti nad 10 rokov užívajú normálne dávky ako dospelí a aspoň 2 flakóny (22g)

Upozornenie: Golden Yaccu nedoporučujeme užívať ľuďom, ktorí majú transplantované orgány.

 

Obsahuje: 50% GOLDEN YACCA a 50% Hordeum vulgare  – jačmenná vňať
 

Obsah balenia: 70g  (cca 120 želatínových kapsul.)

 

Výrobca:EGYM Kempen, Nemecko
Dováža: EGYM Slovensko s.r.o.


Č. povolenia: Rozhodnutie OHVBPKV/10297/2007/Dzu zo dňa 9.1.2008 bolo predlžené na dobu neurčitú rozhodnutím OLP/8422/2009 zo dňa 1.12.2009.

 

Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Detoxikácia a odkyslenie,