0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Golden Yacca kaps. 75g

Golden Yacca kaps. 75g

  • Značka: EGYM Kempen
  • Kód produktu: GY02
  • Dostupnosť: 5-7 Dní
  • 78,60 EUR

  • Bez DPH: 65,50 EUR

Golden Yacca je doplnok výživy, ktorý obsahuje steránové a terpénové saponíny. Je prírodný rastlinný produkt, ktorý je získaný šetrnou technológiou z rastliny Yucca Schidigera, obsahuje až 95% saponínov, ktoré odbúravajú usadeniny v ľudskom organizme.
Neobsahuje konzervačné látky ani farbivá.

Golden Yacca je vyhľadávaným produktom k detoxikácií organizmu.

Pokladáme za významné zdôrazniť, že preparát Golden Yacca nie je liek, je to komplex látok, ktorý dáva príležitosť každému ľudskému jedincovi ozdraviť svoj organizmus a tým predísť nežiadúcim negatívnym zdravotným následkom. Zdravému človeku stačí jedna kapsula denne.

Neodporúča sa užívať ľuďom, ktorí majú transplantované orgány.

GOLDEN YACCA je doplnok výživy, ktorý obsahuje steránové a terpénové saponíny. Saponíny Golden Yaccy znižujú povrchové napätie buniek, pôsobia pomaly, a preto k úspechu vedie pomerne dlhá doba. Molekulu po molekule uvoľňujú nánosy z ľudských orgánov a ciev. Tým liečba vyžaduje trpezlivosť od pacienta i od ošetrujúceho lekára. Na druhej strane tento spôsob je bezpečný a v porovnaní s chirurgickým zásahom i lacnejší. Saponíny GOLDEN YACCY pôsobia iba fyzikálne. S ničím sa nezlučujú a nevytvárajú chemické reakcie. V praxi to znamená, že pacient pokračuje v užívaní liekov, ktoré mu predpísal špecialista. Lekár na základe zlepšujúcich sa objektívnych nálezov potom môže dávku jednotlivých liekov znižovať až vylúčiť.Spôsob užívania:

Dospelý človek prvý týždeň kúry jednu kapsulu denne, najlepšie ráno.
Od druhého týždňa jednu kapsulu ráno a jednu večer.
Očisťovacia kúra vyžaduje užiť najmenej toľko flakónov (po 22g), koľko má človek "krížikov" na chrbte. To znamená napríklad tridsaťročný aspoň 3 flakóny, päťdesiatročný 5....
Deti do 10 rokov užívajú v prvý týždeň pol kapsuly denne, počínajúc druhým týždňom pol kapsuly ráno a pol kapsuly večer.
Deti nad 10 rokov užívajú normálne dávky ako dospelí a aspoň 2 flakóny (22g)

 

Zloženie: 100g obsahuje saponíny, 2,6 uhľohydrátov, 3,3g vláknin, 1,8g tukov, 0,8g bielkovin

Upozornenie: Golden Yaccu nedoporučujeme užívať ľuďom, ktorí majú transplantované orgány.

Balenie: 75g ( minimalne 125 kapsúl (želatínové tobolky), produkt je balený na gramy nie na počet kusov )

 

Výrobca: EGYM Kempen, Nemecko
Dováža: EGYM Slovensko s.r.o.

 

Č. povolenia:

Rozhodnutie OHVBPKV/10297/2007/Dzu zo dňa 9.1.2008 bolo predlžené na dobu neurčitú rozhodnutím OLP/8422/2009 zo dňa 1.12.2009.

 

Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Detoxikácia a odkyslenie,