0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
 • DuoLife My Gastrin 750ml

DuoLife My Gastrin 750ml

 • Značka: DuoLife
 • Kód produktu: DL08
 • Dostupnosť: 3-4 dni
 • 42,70 EUR

 • Bez DPH: 35,58 EUR

DuoLife My Gastrin je tekutý výživový doplnok, obsahujúci výhradne prírodné zložky rastlinného pôvodu vrátane patentovanej receptúry Asafin®* založenej na báze glejovej živice z ferule čertovej (Ferula assa-foetida). Zloženie Asafin®*sa získava patentovanou technológiou FenuMATTM*, ktorá zaručuje jeho optimálnu kvalitu a biologickú dostupnosť. Prípravok je vyrobený z najkvalitnejších prírodných surovín, podporujúcich tráviace procesy, správnu peristaltiku čriev, správne vyprázdňovanie, ale aj funkciu pankreasu a pečene či funkciu žlčníka a žlčových ciest. Je cenným zdrojom mnohých bioaktívnych látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch. Zdravie prospešný účinok zložiek prítomných v tomto výživovom doplnku bol dokázaný klinickými štúdiami a doložený vedeckými správami.

DuoLife My Gastrin je určený pre:

 • osoby, ktoré si chcú denne podporovať správnu funkciu tráviaceho traktu vrátane žalúdka a čriev;
 • osoby, ktorým záleží na správnom stave pečene, pankreasu, žlčníka a žlčových ciest;
 • osobám so zápchami a problémami s pomalým črevným tranzitom;
 • osoby s tráviacimi ťažkosťami;
 • osoby s problémom nadúvania, nevoľnosti, grgania a pocitu nadmernej plnosti po jedle;
 • osoby s miernymi kŕčovými ťažkosťami zo žalúdka a čriev;
 • osoby, ktoré sa sťažujú na tráviace problémy po konzumácii mastných jedál;
 • osobám so zápalmi tráviaceho traktu;
 • osoby, ktorým záleží na ich telesnej hmotnosti;
 • osoby, ktoré sa starajú o správnu hladinu cholesterolu v krvi.
ZLOŽENIE: Sušená slivková šťava z koncentrovanej šťavy, Asafin®* - patentovaná gumo-živicová formula z koreňa smrdutky (Ferula assa-foetida) mikrokapsulovaná vo vláknine senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum), extrakt zo šípok (Rosa canina) 20: 1 (225 mg/50 ml) štandardizovaný na 70 % obsahu vitamínu C, extrakt zo semien feniklu obyčajného (Foeniculum vulgare) 4: 1 (200 mg/50 ml), výťažok z listov Centella (Sideritis scardica) 4:1 (150 mg/50 ml), výťažok z listov mäty piepornej (Mentha piperita) 10:1 (100 mg/50 ml), výťažok zo semien bodliaka (Silybum marianum) 5:1 (100 mg/50 ml), výťažok z koreňa čiernej reďkovky (Raphanus sativus var. extrakt z koreňa čiernej bazy (Raphanus sativus var. niger) 10:1 (100 mg/50 ml), extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis) 10:1 (60 mg/50 ml), extrakt z odnože kurkumy/ostrice (Curcuma longa) 10:1 (50 mg/50 ml) štandardizovaný na 7% obsah kurkuminoidov (3,5 mg/50 ml)


Obsah zložiek v dennej dávke produktu
Obsah v porcii produktu
25 ml     50 ml
Asafin®*- vlastné mikrokapsulované zloženie živice zo smradľavej trávy (Ferula assa-foetida)
125 mg    250 mg
Vitamín C z výťažku zo šípok (Rosa canina)
79 mg (99 % RWS**)    158 mg (198 % RWS**)
* Zloženie Asafin® sa získava pomocou patentovanej technológie FenuMATTM. Asafin® a FenuMATTM sú ochranné známky spoločnosti Akay Natural Ingredients Private Limited.
** RWS - referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal).


SPÔSOB POUŽITIA: 25 až 50 ml raz denne pred alebo po hlavnom jedle. Môže sa užívať aj dvakrát denne po 25 ml pred jedlom alebo po jedle. Pred užitím zakaždým zatraste. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. 25 ml = 2 polievkové lyžice O použití väčších dávok môže rozhodnúť len lekár. Ak máte pochybnosti o použití výživového doplnku, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika.

SKLADOVANIE: Produkt skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Vzhľadom na to, že výživový doplnok DuoLife My Gastrin je prírodný produkt, chuť a konzistencia jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia a surovín použitých pri výrobe. Všetky usadeniny sú tvorené prírodnými zložkami a sú typickým procesom pre takéto výrobky. Pred konzumáciou dobre pretrepte, aby sa odstránili usadeniny.

PREVENTÍVNE OPATRENIA: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zo zložiek lieku.
Nepoužívať v prípade tehotenstva a počas dojčenia.
V prípade existujúcich chronických ochorení, ako aj v prípade, že užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť