0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0

DuoLife Chlorofil 750ml

 • Značka: DuoLife
 • Kód produktu: DL02
 • Dostupnosť: 3-4 dni
 • 29,00 EUR

 • Bez DPH: 24,17 EUR

Výrazne podporuje detoxikáciu organizmu. Prírodný chlorofyl upravuje aciditu vnútorného prostredia organizmu. Pozitívne vplýva na mikroflóru organizmu, podporuje a posilňuje imunitný systém.

DuoLife CHLOROFIL - prírodný výživový doplnok určený pre ľudí, ktorí sa starajú o dobrú kondíciu a mladý vzhľad. „Tekutá energia”, ktorá podporuje fungovanie imunitného systému a tráviaceho traktu, srdca a krvných ciev. Kompozícia prírodných rastlinných extraktov, chlorofylínu a mätového oleja, obsahujúca veľa cenných antioxidantov, aminokyselín, vitamínov a minerálov na podporu fyzickej a duševnej formy organizmu. 

Odporúča sa užívať v období intenzívnej práce – fyzickej a duševnej námahy, organizmus funguje na zvýšených otáčkach a zvyšuje sa jeho dopyt po živinách.
V dôsledku vystavenia sa chronickému stresu môže byť oslabený imunitný systém, čo ovplyvňuje krvné parametre vrátane stavu a počtu bielych a červených krviniek. Unavený organizmus je náchylnejší na bakteriálne, vírusové a plesňové infekcie, rany sa hoja ťažšie, pokožka sa stáva menej pevná. Procesy čistenia, vrátane metabolizmu pečene a vylučovania obličkami, sú narušené. V tejto situácii je vhodné zvýšiť prísun živín a zdraviu prospešných zložiek v strave, a to aj prostredníctvom použitia prípravkov, ktoré po-silňujú a podporujú stav organizmu.

Doplnok výživy DuoLife CHLOROFIL je určený ako prípravok na podporu pre:

 • ľudí, ktorí si chcú udržiavať dobrú kondíciu, energiu a vitalitu;
 • oslabených ľudí, v stave fyzického a duševného vyčerpania;
 • ľudí vystavených chronickému stresu;
 • ľudí, ktorí chcú udržiavať zdravý krvný obraz, vegánov a vegetariánov;
 • ľudí trpiacich tráviacimi problémami;
 • ľudí trpiacich na opakujúce sa infekcie, rany, ktoré sa ťažko hoja;
 • rekonvalescentov;
 • starších ľudí a seniorov

DuoLife CHLOROFIL obsahuje prospešné rastlinné extrakty z lucerny, chlorely a jačmeňa. Pridanie mätového oleja a chlorofylínu na synergickom základe podporuje zdravotné účinky rastlinných extraktov.


Spôsob použitia: 10-20 ml raz denne.

Preventívne opatrenia: Neužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie:

 • Chlorofylín je derivát chlorofylu. Tieto dve látky sú si chemickou štruktúrou blízke. Majú tiež podobné účinky na ľudské telo. Chlorofylín je silný antioxidant, má výrazne alkalizujúce vlastnosti. Stimuluje odstraňovanie potenciálne škodlivých toxických látok, vrátane možných karcinogénov z organizmu, spomaľuje degradačné oxidačné procesy v bunkách.Tým sa zmierňuje proces predčasného starnutia, eliminujú sa voľné radikály. Posilňuje imunitný systém, optimalizuje a udržiava dobrý zdravotný stav tela. Vďaka obsahu medi, ktorá podobne ako železo efektívne podporuje transport kyslíka, molekuly chlorofylínu sú jedným z viacerých “prenášačov” základného životabudiča – kyslíka v organizme. Preto sa chlorofylín často nazýva „zelená krv“.

 • Zelený jačmeň je považovaný za ideálny zdroj vo vode rozpustnej vlákniny s jemnou čistiacou schopnosťou. Obsahuje mnoho antioxidantov, vďaka bohatému spektru vitamínov a minerálnych látok pomáha udržať acido-bázickú rovnováhu v organizme.

 • Lucerna (alfalfa) je dokonalým zdrojom bielkovín, vďaka čomu komplexne posilňuje organizmus a zrýchľuje jeho regeneráciu. Zároveň telo prirodzeným spôsobom detoxikuje. Je nezastupiteľná pre tých, ktorí chcú podporiť regeneračný proces svojho organizmu.

 • Olej z mäty piepornej je už stovky rokov známy ako vynikajúce antiseptikum. Antiseptiká zneškodňujú patogénne mikroorganizmy v prostredí živých tkanív, na slizniciach, ranách. Tento olej priaznivo vplýva na prirodzenú mikroflóru organizmu. Podporuje tiež udržanie acido-bázickej rovnováhy v tele.
 • Chlorella Inovačné postupy prípravy výživového doplnku DuoLife Chlorofil v spojení s prítomnými biologicky aktívnymi prírodnými látkami zaručujú najvyššiu kvalitu tohto produktu a jeho dobrú vstrebateľnosť v organizme. Neobsahuje žiadne konzervačné látky ani stabilizátory.

Dávkovanie: 25 až 50 ml jedenkrát denne

Skladovanie: skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti. Po otvorení uchovať v chladničke, spotrebovať do 30 dní . Pred použitím pretrepať

Upozornenie: vedľajšie účinky - na začiatku užívania sa na pokožke môže vyskytnú ekzém - je to veľmi pozitívna reakcia svedčiaca o čistení organizmu. Vtedy je nutné zvýšiť príjem čistej pitnej vody a príznak sa čoskoro stratí.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 750 ml


Môže vás zaujímať:  

DuoLife CHLOROFIL podporuje:

 • antioxidačné procesy;
 • funkcie imunitného systému;
 • činnosť krvotvorného systému;
 • funkcie detoxikácie organizmu;
 • činnosť kardiovaskulárneho systému;
 • procesy opravy tkanív;
 • blahodárny stav pokožky;
 • funkcie fyziologickej črevnej mikroflóry;
 • činnosť tráviaceho traktuČo je chlorofylín a ako pôsobí? 

Chlorofylín je derivát chlorofylu, zeleného farbiva rastlín, ktorý im umožňuje vykonávať proces fotosyntézy. Jeho štruktúra je podobná nielen chlorofylu, ale aj molekule hemu – zložke hemoglobínu nachádzajúcej sa v červených krvinkách, ktorá transportuje kyslík. Chlorofylín má podobné zdraviu prospešné vlastnosti ako chlorofyl, navyše sa vyznačuje lepšou stabilitou a rozpustnosťou vo vode ako pôvodná zlúčenina. Chlorofylín je cenným antioxidantom, chráni bunky pred oxidačným stresom a predčasným starnutím, podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému a procesy detoxikácie organizmu. Má schopnosť viazať (komplexovať) karci-nogény, pomáha tiež chrániť organizmus pred infekciami a prispieva k odstráneniu nepríjemného zápachu z úst.

 1. Rastlinné extrakty z jačmeňa, chlorelly a byliny lucerny na základe synergie podporujú svoje zdraviu prospešné vlastnosti.
 2. Železo obsiahnuté vo všetkých troch rastlinách je substrátom v syntéze hemoglobínu, čím podporuje imunitu a optimálne krvotvorné funkcie, a zároveň pomáha predchádzať anémii. V 1 g lucerny je takmer dvakrát viac železa ako v špenáte!
 3. Tieto rastliny sú tiež zdrojom aminokyselín, vrátane tých exogénnych, ktoré sú cennými stavebnými su-rovinami proteínov; podporujú tak dobrý stav pokožky, môžu podporovať regeneráciu poškodených tkanív a hojenie rán.
 4. Všetky 3 rastliny majú antioxidačné vlastnosti, odstraňujú škodlivé voľné radikály, podporujú činnosť srdca a ciev; pomáhajú tiež udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a glukózy v krvi
 5. Majú účinky podporujúce činnosť tráviaceho traktu: prispievajú k lepšiemu tráveniu; chlorella a jačmeň pôsobia ako prebiotiká a stimulujú rast prospešnej črevnej mikroflóry. Jačmeň je dôležitým zdrojom vlákniny, ktorá urýchľuje črevný tranzit a pomáha udržiavať správnu telesnú hmotnosť – vláknina je tzv. balastovou zložkou - nie je stráviteľná, ale napĺňa zažívací trakt a predlžuje pocit sýtosti.
 6. Všetky 3 rastliny tiež podporujú správne fungovanie imunitného systému, pomáhajú organizmu eliminovať infekcie, prispievajú k zlepšovaniu detoxikačných procesov organizmu.
 7. Lucerna a chlorella sú cenným zdrojom chlorofylu so zdravotnými vlastnosťami podobnými chlorofylínu; obe rastliny obsahujú tiež vitamín K, ktorý pomáha pri správnom zrážaní krvi

Mätový olej iba osviežuje a dodáva arómu?

Nielen to! Olej z mäty piepornej je nápomocný pri bakteriálnych, vírusových a plesňových infekciách. Má antioxidačné vlastnosti, ovplyvňuje správne fungovanie kardiovaskulárneho systému a podporuje prevenciu chro-nických chorôb. Prispieva tiež k správnemu fungovaniu žalúdka a čriev, pomáha pri žalúdočných problémoch, nevoľnostiach a kŕčoch


Čím sa líši DuoLife CHLOROFIL?

Tekutá forma prípravku so zachovaným biologickým pozadím zložiek, uľahčujúca uvoľňovanie účinných látok a ich absorpciu do krvného riečišťa, zvýšená absorpcia sa premieta do účinnejšej distribúcie na miesto pôsobenia (priaznivý účinok na procesy LADME*).

Prípravok konzervovaný metódou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife)

je založená na koncepcii „minimálneho spracovania”. Výhodou metódy je vysoká zdravotná kvalita a trvanlivosť, ako aj zachovanie prírodných výživových a zmyslových vlastností v porovnaní s výrobkami konzervovanými klasickými metódami. Použitý technologický proces sa vykonáva pri nízkej teplote (kvôli ochrane aktívnych zložiek) a je založený na zásade synergie pôsobenia mnohých fixačných činidiel, čo umožňuje udržiavať najvyššiu kvalitu produktu bez použitia konzervačných látok.

 • 100 % prírodné zložky, vrátane rastlinných výťažkov podporujúcich ich účinok na základe synergie.
 • Receptúra s prihliadnutím na zásady synergizmu a antagonizmu zložiek.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervačné látky a NEMÁ GMO – suroviny použité na vývoj prípravku NEPOCHÁDZAJÚ z geneticky modifikovaných organizmov; prípravok tiež neobsahuje prísady umelých chuťových a aromatických látok.
 • Výrobok NEOBSAHUJE lepok –je vhodný pre osoby trpiace neznášanlivosťou lepku.
 • Špeciálna fľaša zo skla určená na farmaceutické účely – tmavé sklo chráni pred svetlom a zmenami teploty, je odolné voči uvoľňovaniu rozpustných minerálnych látok do prípravku z vnútorného povrchu fľašky.
 • Zastrešujúca značka – efekt pôsobenia tekutej formy je doplnený kozmetickým prípravkom s vysokým prírodným indexom z rady DuoLife Beauty Care - TELOVÝ PEELING, s účinkom čistenia pokožky, stimuláciou krvného obehu, zlepšením stavu pokožky pre absorbovanie balzamu/krému.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Súvisiace produkty

DuoLife Collagen 750ml

DuoLife Collagen 750ml

DuoLife Collagen Tekutý kolagén s obsahom pestrej zmesi prírodnýc..

35,00 EUR Bez DPH: 29,17 EUR

DuoLife Medical Formula ProCholterol® 60cps

DuoLife Medical Formula ProCholterol® 60cps

Výživový doplnok ProCholterol® je bohatým zdrojom prírodných látok, kt..

36,90 EUR Bez DPH: 30,75 EUR