0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Aniónová zubná pasta ANIODENT Mineral 165g

Aniónová zubná pasta ANIODENT Mineral 165g

  • Kód produktu: aun-pasta
  • Dostupnosť: 3-4 dni
  • 5,90 EUR

  • Bez DPH: 4,92 EUR

Zubná pasta s výraznou chuťou mäty piepornej. Je vyrobená z minerálnych soli z prvohôr a výťažkov zeleného čaju a mäty piepornej.

Aniodent Mineral je  zubná pasta s jedinečným obsahom aniónov a minerálnych solí, obsahuje vzácnu zložku starú milióny rokov a je revolučným prielomom vo svete dentálnej hygieny. Spojením esencie naturálnych minerálnych solí a modernej technológie Vám Aniodent poskytne osviežujúcu chuť a mimoriadnu ochranu chrupu a ďasien, čím Vám zaistí komplexnú a dlhotrvajúcu starostlivosť o Vaše dentálne zdravie.

 

Vlastnosti Aniodent

1. Posiľňuje zuby

2. Prevencia pred paradentózou

3. Bieli zuby

4. Chráni pred zubným kazom

5. Osviežuje dych

6. Stabilizuje pH hodnoty v ústach

7. Je to koncentrát - postačuje hrášková veľkosť


Zloženie:

  • Prvohorné minerálne soli - vznikli kryštalizáciou morskej vody pred 300 miliónmi rokov, dnes získavanej najmä z Tibetu a provincie Qinghai. Dokážu produktovať prospešné anióny, vytvárajúce na povrchu zubu ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje baktériám preniknúť do zubov, vzniku paradentózy, krvácaniu ďasien a ďalších nepríjemných problémov. Obsahujú mnoho prvkov prospešných pre ľudské telo, vrátane jódu, draslíka, vápnika, horčíka, železa, atď. Anióny absorbujú anaerobné baktérie v ústach a tým účinne zabraňujú vzniku paradentózy. Anióny ďalej tvoria ochrannú vrstvu okolo zubov a ako štít bránia zuby pred ich poškodením.
  • Hydratovaná silica (bieliaca zložka) - dokáže odstraňovať škvrny aj bez poškodzovania zubnej skloviny a zároveň chráni zuby. Špeciálne pridávaná zložka Xylitol pomáha zabrániť rozširovaniu zubného kazu.
  • Vitamín B2 - dokáže efektívne redukovať zápaly v ústnej dutine, pier a jazyka. Takisto podporuje metabolizmus ďasien a tým celkovo posilňuje zdravie.
  • Prírodné extrakty zeleného čaju a mäty piepornej - obe zložky zabezpečujú dlhotrvajúci a svieži dych. Majú dezinfekčné a protivírusové účinky, pomáhajú zabrániť kazivosti zubov, vzniku zubného povlaku a eliminuje zápaly v ústnej dutine

 

Minerálna zubná pasta neobsahuje cukor ani fluorid.

Použitie: Pre zdravú ochranu chrupu a ústnej dutiny odporúčame používať zubnú pastu ráno a večer po dobu 3 minút. Je to koncentrát - na 1 vyčistenie postačuje hrášková veľkosť.

Balenie: 165 g


Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť