0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
 • Žraločia chrupavka, 60 kapsúl

Žraločia chrupavka, 60 kapsúl

 • Značka: Hillvital
 • Kód produktu: zralocia-chrupavka
 • Dostupnosť: 3-4 dni
 • 12,90 EUR

 • Bez DPH: 10,75 EUR

Žraločia chrupavka je čisto prírodný prostriedok kĺbovej výživy spracovaný pre záchranu poškodených kĺbov a kostí. Starnutím strácame pružnosť v pohybe a prichádza čoraz väčší diskomfort. Preto je žraločia chrupavka voľba tých, ktorí hľadajú účinnú pomoc na ceste k zdravým kostiam a kĺbom v lepšej kondície.

 • prirodzená cesta ako udržať kosti a kĺby vitálne
 • 100% čistá a neožiarená chrupavka
 • bez lepku, bez umelých sladidiel, bez laktózy, bez GMO

Pokiaľ ide o zdravie kĺbov, mali by ste o žraločej chrupavke vedieť…

Žraloky údajne patria medzi najzdravšie zvieratá na Zemi. Dosvedčuje to ich dynamický, vytrvalý a zároveň ladný pohyb kopírujúci vlny oceánov. Zaujímavosťou je, že zloženie žraločích kostí obsahuje rovnaké molekuly, aké nájdeme v chrupavkách ľudských kĺbov. To je dôvod, prečo žraločia chrupavka v poslednom období strháva na seba pozornosť odborníkov.

Je oceňovaná pre vysoké zastúpenie širokej škály minerálov ako kremík, vápnik, síra, zinok, draslík a horčík, ktoré pomáhajú chrupavku remineralizovať. Žraločia chrupavka je zložená z bielkovín a kolagénu, vďaka ktorému napomáha k spomaleniu jej prípadných poškodení. Pokiaľ ide o zdravie chrupaviek, pýta si to chondroitín a glukozamín, dve kľúčové výživové látky potrebné pre plnú vitalitu chrupavky. Žraločia chrupavka je ich vynikajúcim zdrojom.

Na čo je dobrá žraločia chrupavka?

Bolesti a zápaly sú frustrujúce, život obmedzujúce ťažkosti, ktoré kazia každodenný životný štýl. Štúdie naznačujú, že žraločia chrupavka môže pomôcť zmierniť zápaly a môže znižovať pocitové nepohodlie, opuch, či bolesť v kĺboch. Väčšina vedcov súhlasí s tým, že žraločia chrupavka môže mať regeneračné účinky, pričom môže predstavovať doplnkovú pomoc ako:  

 • Príspevok k prevencii pre zachovanie zdravých kĺbov.
 • Podpora celistvosti kĺbov a zdravého spojivové tkaniva.
 • Podpora funkčnosti chrupavky vďaka jej výživnej hodnote.
 • Podpora zdravých a pružných kĺbov.
 • Podpora hojenia natrhnutých väzov.
 • Zlepšenie pružnosti tkanív, čím zvyšuje flexibilitu.

V žraločej chrupavke nájdeme aj kolagénový proteín, ktorý je vyhľadávaný pre zdravotné benefity pri kožných problémoch. Preto predstavuje tiež pomocníka pri kožnej terapii a prevencii vrások. Predpokladá sa, že žraločia chrupavka je schopná vyvíjať antibiotickú aktivitu a účinne bojovať proti hubám a baktériám spôsobujúcich zápal.

Komu je žraločia chrupavka určená?


Kosti, väzivo a šľachy sú problematické časti ľudského tela, ktoré sa obvykle riešia v súvislosti s pohybovým aparátom a celkovým zdravím ľudí v produktívnom veku a u seniorov. Žraločia chrupavka funguje ako posila pri korigovaní ťažkostí v oblasti pohyblivosti, preto má skvelé vyhliadky stať sa efektívnym pomocníkom pri prekonávaní takých zdravotných ťažkostí ako je reuma, artritída, či artróza. Erózia a rozpad chrupavky je prejav, ktorý sa nevyhýba ani mladým a aktívnym ľuďom, predovšetkým športovcom.

Žraločia chrupavka v kapsulách je vytvorená pre každého,
kto nechce stratiť zdravie svojich kostí a chrupaviek.


Zloženie
Aktívne ingrediencie v 1 kapsuly: Žraločia chrupavka (prášok) 500 mg
Balenie: 250 ml PET dóza, uzáver

Doporučené dávkovanie
Dávkovanie je na úrovni 2 - 3 kapsúl denne.

Skladovanie
Uskladňujte v suchu a chráňte pred teplom (max. 25 C) či mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Upozornenie
Produkt obsahuje ryby!
Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Tento produkt nie je určená pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Súvisiace produkty

Collagen Fish - týždenná kúra maracuja a pomaranč 7 x 50 g

Collagen Fish - týždenná kúra maracuja a pomaranč 7 x 50 g

ESSENS Collagen - výživový doplnok Výživový doplnok z radu Nutrie..

29,00 EUR Bez DPH: 24,17 EUR