0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

  • Head`ES 30 kapsúl - migrény a bolesti hlavy

Head`ES 30 kapsúl - migrény a bolesti hlavy

  • Značka: ESSENS
  • Kód produktu: head
  • Dostupnosť: Skladom
  • 15,70 EUR

  • Bez DPH: 13,08 EUR

Bolesť hlavy - nedostatok kyslíka v mozgových bunkách a následne obranná biochemická reakcia buniek (krátkodobé zužovanie ciev a následné rozširovanie).

Head´ES - prírodný produkt, bezpečný, obsahuje rastinné extrakty vo vhodnom pomere: koenzym Q10,Ginkgo biloba, riboflavin, čierne korenie.

Aktívne zložky sú mikronizované, dodáva energiu do mozgových buniek ,znižuje frekvenciu atakov užívať ráno, alebo pri pocite (atak prichádza).

Vďaka unikátnej technológii viacvrstvového poťahovania a využitia vhodných inhibítorov ide o revolučný výrobok vo výživových doplnkoch tohoto typu.

    Koenzým Q 10 - je telu vlastná látka s fyziologickým účinkom, pretože je v rôznych formách všadeprítomnou látkou obsiahnutou vo všetkých živých organizmoch a zúčastňuje sa dôležitých metabolických procesov.
    Extrakt Ginkgo biloba - má účinok na mikrocirkuláciu krvného systému vrátane mozgu, čím prispieva k jeho normálnej činnosti (kognitívna/ rozpoznávacia funkcia a duševná rovnováha).
    Čierne korenie - prispieva k normálnej činnosti cievnej a nervovej sústavy.
    Vitamín B2 - prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
    Vitamín B6 - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, teda normálnej psychickej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula ráno

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť