0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Chróm - Pikolinát - 100 kapsúl

Chróm - Pikolinát - 100 kapsúl

  • Značka: Hillvital
  • Kód produktu: HILLVITAMIN - chrom
  • Dostupnosť: 3-4 dni
  • 17,70 EUR

  • Bez DPH: 14,75 EUR

Tento populárny výživový suplement slúži na doplnenie chrómu ako jedného z esenciálnych minerálov pre ľudské telo. Chróm prispieva k udržaniu správnej hladiny glukózy v krvi, k správnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín, pretože ovplyvňuje účinnosť inzulínu.

Chróm: 

  • napomáha regulovať hladinu cukru v krvi,
  • prispieva k metabolizmu tukov, sacharidov, bielkovín,
  • pomáha zmierňovať pocity hladu a chuti na sladké.


Chróm je minerál, ktorý v prírode nájdeme v rôznych podobách. V potravinách a výživových doplnkoch nachádzame tzv. trojmocný chróm Cr3. Pikolinát je zlúčeninou chrómu a kyseliny pikolinovej. Kyselina pikolínová zabezpečuje, že chróm je stabilnejší a telo ho dokáže lepšie vstrebávať a zužitkovať.

Chróm musíme získavať z potravín alebo výživových doplnkov. Na zabezpečenie jeho optimálnej hladiny zväčša stačí pestrá a rozmanitá strava. Chróm obsahujú rôzne druhy potravín, k bohatým zdrojom chrómu patria mäso, celozrnné výrobky, niektoré druhy ovocia a zeleniny (brokolica, pomaranče, jablka).

Niektorí ľudia používajú pikolinát chrómu s cieľom redukcie váhy a podpory rastu svalstva. Mnoho prípravkov na chudnutie obsahuje chróm ako jednu zo svojich základných zložiek. Predpokladá sa, že chróm znižuje chuť do jedla a tak napomáha chudnutiu. Jeho skutočný dosah na telesnú hmotnosť a rast svalstva je ešte stále predmetom výskumu.

Výživové hodnoty v jednej kapsule v 1 kapsule %RVH*

Chromium (chróm pikolinát) 200 mcg 500%
*RVH- referenčná výživová hodnota

Zloženie: Chróm, mikrokryštalická celulóza, kapsula vyrobená zo želatíny a vody.

Dávkovanie: Užívajte jednu kapsulu denne spolu s jedlom.

Skladovanie: Odporúčame skladovať v suchu pri maximálnej teplote do 25°C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Upozornenie
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť