0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
 • Vitamín P - bioflavonoidy na kŕčové žily, 60 ks

Vitamín P - bioflavonoidy na kŕčové žily, 60 ks

 • Značka: Hillvital
 • Kód produktu: hill016
 • Dostupnosť: Skladom
 • 24,90 EUR
 • 23,20 EUR

 • Bez DPH: 19,33 EUR

Tento prípravok obsahuje látky kedysi známe hlavne pod súhrnným pojmom vitamín P. Dnes sa však na ich označenie častejšie používa slovo bioflavonoidy. Majú niekoľko podstatných terapeutických a preventívnych účinkov na ľudský organizmus, z ktorých azda najznámejším je ich podpora cievneho systému.


VITAMÍN P - VITAMÍNY NA KŔČOVÉ ŽILY


Prípravok Vitamín P - bioflavonoidy obsahujúci 60 kapsúl je vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí trpia prejavmi takzvanej chronickej žilovej nedostatočnosti a inými cievnymi poruchami. K najznámejším prejavom žilovej nedostatočnosti patria kŕčové žily a hemoroidy. Kŕčové žily nemusia byť nutne viditeľné, často ich možno odhaliť na základe symptómov, ktoré ich sprevádzajú. Ide o:

 • opuchy nôh,
 • pocity ťažkých nôh,
 • bolestivé kŕče,
 • svrbenie predkolenia,
 • metličkové varixy.   


V prípade, že sa u vás objavujú tieto symptómy, je najvyšší čas začať riešiť tento problém. Jedným z riešení je práve Vitamín P- bioflavonoidy s obsahom látok, ako sú citrín, rutín, hesperídín a ďalšie. Písmeno P v tomto prípade odkazuje na slovo permeabilita, čo znamená priepustnosť. Prípravok Vitamín P - bioflavonoidy sa postará o priepustnosť a pružnosť krvných kapilár, čím prispeje k optimálnemu prúdeniu krvi v cievach a správnemu prekrveniu celého organizmu. 

Vitamín P vďaka svojmu zloženiu môže prispievať k správnej funkcii krvných ciev, prekrvovaniu a správnej zrážanlivosti krvi. Práve nesprávna zrážanlivosť krvi môže byť príčinou vzniku kŕčových žil.

Bioflavonoidy patria k najúčinnejším prírodným antioxidantom, ich užívanie prispieva k ochrane buniek pred voľnými radikálmi a tým k prevencii mnohých telesných patologických procesov. Bioflavonoidom sa tiež pripisuje antivírusový a antibakteriálny účinok. 

Bioflavonoidy koncentrované v tomto prípravku pochádzajú z citrusových plodov. Mnoho druhov ovocia a zeleniny obsahuje tieto látky, ktoré zabezpečujú, okrem iného, ich jedinečné sfarbenie. K najznámejším flavonoidom patria citrín, rutín, hesperín, hesperidín a ďalšie. 

Z uvedeného priamo vyplýva, že užívanie doplnku môže mať ďalekosiahle pozitívne terapeutické a preventívne účinky na náš cievny systém, rovnako ako aj na iné funkčné sústavy ľudského organizmu.


VITAMÍN P - 60 KAPSÚL - VÝŽIVOVÝ DOPLNOK


Zloženie: Vitamín P, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, kapsula vyrobená zo želatiny a vody


Výživové hodnoty:

Výživové hodnoty: Jedna kapsula %RVH*

Bioflavonoidy (výťažky z citrusového ovocia) 500 mg.

*Referenčná výživová hodnota


Dávkovanie: Užívajte jednu kapsulu denne spolu s jedlom.


Skladovanie: Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste!


Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť