0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

  • Set vlasovej kozmetiky s Aloe vera na farbené a suché vlasy

Set vlasovej kozmetiky s Aloe vera na farbené a suché vlasy

  • Značka: ESSENS
  • Kód produktu: save12
  • Dostupnosť: 5-7 Dní
  • 12,60 EUR

  • Bez DPH: 10,50 EUR

Set obsahuje nasledujúce produkty

  • 1 ks Šampón na farbené a suché vlasy 200 ml
  • 1 ks Kondicionér na farbené a suché vlasy 200 ml
  • 1 ks Darčeková kazeta


Šampón na farbené a suché vlasy je vhodný pre každodennú starostlivosť o vlasy, obsahuje zmes veľmi efektívnych umývacích zložiek, ktoré zaručujú výbornú penivosť aj stabilitu výslednej peny a tým dochádza k starostlivému zmytiu všetkých nečistôt z povrchu vlasov. Šampón má vysokú zmáčavosť - schopnosť priľnúť k povrchu vlasov, čo umožňuje ľahšie zmývanie a zrýchlenie procesu umývania. Naviac je obohatený o kondicionačné látky, ktoré prispievajú k ľahkému rozčesávaniu aj bez použitia kondicionéru. Šampón má upokojujúce účinky, pôsobí proti vysúšaniu pokožky hlavy a vylepšuje finálnu kvalitu vlasov. Všetky použité zložky sú biodegradabilné, teda biologicky rozložiteľné a tým netoxické pre naše životné prostredie. Šampón na farbené a suché vlasy navyše obsahuje špeciálne stabilizujúce látky, ktoré napomáhajú udržiavať stálosť farby a účinne umývajú prípadný farebný pigment uvoľňovaný z povrchu vlasov, ktorého prítomnosť vo vlasoch je nežiaduca. 

Jednou z kľúčových patentovaných látok je ABIL® Soft AF 300, vyvinutý popredným nemeckým výrobcom zaoberajúcim sa najmodernejšími technológiami v oblasti kozmetiky. Vyznačuje sa výnimočnými vlastnosťami uľahčujúcimi rozčesávanie mokrých i suchých vlasov, ktoré sú po umytí jemné a hebké. 

Tiež ANTIL® HS 60 je patentovaná látka nemeckého výrobcu. Zaručuje rýchle vytvorenie bohatej peny a veľmi dobre pôsobí proti vysúšaniu pokožky hlavy. 

Penivú funkciu šampónu zabezpečuje na trhu pomerne nová zložka laurylpolyglucosid. Ide o látku získanú z výťažkov kukurice a kokosového oleja, ktorá zaisťuje bohatosť, hustotu a stabilitu výslednej peny. Táto kombinácia je ideálna i pre osoby s citlivou pokožkou. 

Obsiahnuté Aloe Vera Barbadensis zaisťuje zdravý rast vlasov, výrazne zlepšuje ich kvalitu, dodáva objem, hebkosť a nádherný lesk. Preniká hlboko do štruktúry, kde dokonale hydratuje a regeneruje poškodené vlasy i vysušené končeky.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Súvisiace produkty

Set vlasovej kozmetiky s Aloe vera pre všetky typy vlasov

Set vlasovej kozmetiky s Aloe vera pre všetky typy vlasov

Set obsahuje nasledujúce produkty 1 ks Šampón pre všetky typy vla..

12,60 EUR Bez DPH: 10,50 EUR

Štítky: Vlasová kozmetika,