0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Esenciálny olej - citrónová tráva - 10 ml

Esenciálny olej - citrónová tráva - 10 ml

  • Značka: Essens
  • Kód produktu: ess-oil04
  • Dostupnosť: 3-4 dni
  • 18,00 EUR

  • Bez DPH: 15,00 EUR

Esenciálny olej - levanduľa je zo 100% silice je najčastejšie používaný ako prostriedok upevnenia a obnovy zdravia.

100% prírodný esenciálny olej slúži na zlepšenie celkového stavu tela i duše. Citrónová tráva tonizoje a očisťuje, zbystruje zmysly a dodáva dobrú náladu. Odpudzuje hmyz. 

Použitie: Vhodný do arómalampy, rozprašovača alebo na vankúš pred spaním. Môže byť aplikovaný na kožu, vmasírovaný do chodidiel alebo pridaný do pleťových alebo telových krémov či šampónov.  

Upozornenie: Nie je určené na vnútorné použitie. Pri aplikácii na kožu používajte vo veľmi malom množstve (1 - 2 kvapky), citlivé osoby môžu zriediť s iným nosným olejom, napr. kokosovým. 

Objem: 10 ml


Čo sú esenciálne oleje? Esenciálne oleje sú vysoko koncentrované prchavé aromatické látky, ktoré sa získavajú z rôznych častí rastlín. Nájdeme ich v listoch, koreňoch, kvetoch, semenách i v kôre. Dodávajú rastlinám vôňu, chránia ich pred nebezpečím, dokonca im pomáhajú s opeľovaním a sú veľmi bohaté na rôzne účinné a liečivé látky. 

Ako fungujú esenciálne oleje? Výhody esenciálnych olejov pramenia z chémie rastlín a ak sú tieto prírodné chemikálie správne destilované alebo extrahované, môžu byť použité na to, aby pomáhali fyzicky, psychicky a emocionálne v každodennom živote. 

Kúzlo arómaterapie: Arómaterapia je druh alternatívnej medicíny a doslova znamená "liečbu pomocou vôní", najčastejšie esenciálnymi olejmi. Vonné zložky posilňujú rovnováhu a harmóniu organizmu a vedú k zlepšeniu celkového stavu organizmu, teda tela, duše i mysle. 

Ako esenciálne oleje používať? Inhalácia: Oleje si môžete v malom množstve nakvapkať do arómalampy alebo difuzéra. Spríjemnite si tak vôňu v interiéri a navodíte si príjemnú náladu podľa zamerania oleja. Možno tiež zmiešať s vodou do rozprašovačov a použiť ako bytový sprej alebo na prevoňanie vankúšov. Masáž: vmasírovaním olejov do pokožky docielite príjemné uvoľnenie a vďaka benefitom daných olejov si môžete vychutnať silu týchto 100% prírodných olejov. Vhodná je napr. masáž chodidiel alebo na uvoľnenie šije, svalov, na spánky alebo vo forme obkladov. Kozmetika: zmiešajte si olej so svojím obľúbeným pleťovým alebo telovým krémom (stačí 1 - 2 kvapky, odporúčame najskôr vyskúšať na menšej vzorke). Kúpeľ: pridajte 3 - 5 kvapiek do vane alebo na stenu sprchy a vychutnajte si arómu podporenú silou vodnej pary. 

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno


Zloženie 

100% prírodná silica, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil.

Objem 

10 ml.

Upozornenie 

Uchovávajte mimo dosah detí!

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Súvisiace produkty

Esenciálny olej Eukalyptus - 10 ml

Esenciálny olej Eukalyptus - 10 ml

Rozsah blahodárnych účinkov éterického oleja z eukalyptu je nesmierny...

18,00 EUR Bez DPH: 15,00 EUR