0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0

ESSENS MONOLAURIN PREMIUM 60 kapsúl

  • Značka: Essens
  • Kód produktu: MONOLAURIN
  • Dostupnosť: 3-4 dni
  • 35,10 EUR
  • 34,90 EUR

  • Bez DPH: 29,08 EUR

Napomáha k obranyschopnosti organizmu oslabeného vplyvom vírusových infekcií.

Prevratný výživový doplnok ESSENS Monolaurin Premium obsahuje účinné látky vo vhodnom pomere glyceryl laurát a lauryl sacharát a vďaka obsahu vitamínu A prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a slizníc.

Balenie: 60 kapsúl

Za vývojom i výrobou stojí ESSENS Vedecká rada, tím odborníkov a farmaceutov, ktorí sa vo svojom odbore pohybujú už mnoho rokov. Výživový doplnok bol vyvinutý a je vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia pravidiel a noriem EÚ. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny overených dodávateľov. Nie sú použité suroviny pripravené chemickou cestou ani konzervačné látky, stabilizátory či farbivá. Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu a je vhodný i pre vegánov. 

ESSENS Monolaurin Premium i vďaka vitamínu A:

  •     prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a slizníc
  •     pomáha posilňovať obranyschopnosť organizmu
  •     podporuje zdravú rovnováhu črevných baktérií
  •     pomáha odstrániť nepriateľské patogény z tela (vírusy, baktérie, kvasinky, plesne, huby)


Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2x denne. Ráno a večer pred jedlom zapite dostatočným množstvom tekutín. Pri ťažkých stavoch odporúčame kombináciu s ďalšími výživovými doplnkami ESSENS. 

Zloženie: glyceryl laurát, lauryl sacharát, vitamín A (Retinylacetát, 400 µg v 1 kapsule), plnivo: sorbitol, regulátory kyslosti: kyselina aminooctová, kyselina mliečna, mliečnan vápenatý, poťah kapsuly:hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý.

Výživové hodnoty v 1 kapsule: Energetická hodnota 1,8 Kcal (7,5 KJ); tuky 0,35 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,35 g; sacharidy 0,001 g, z toho cukry 0 g; bielkoviny 0 g; vláknina 0,1 g; soľ 0 g.

Obsah účinných látok v 1 kapsule: Glyceryl laurát 346 mg, Lauryl sacharát 2 mg, Vitamín A (retinylacetát) 400 µg / 100 % referenčná výživová hodnota.

Upozornenia pre užívanie: odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám. 

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Čo je to Monolaurín?

Čistý lipidový extrakt, ktorý sa prirodzene vyskytuje v kokosovom oleji, ale je zastúpený i v materskom mlieku. Pre svoje prínosné vlastnosti na imunitný systém bol predmetom mnohých vedeckých výskumov. Má preukázané antibakteriálne, antimikrobiálne, a predovšetkým antivírusové účinky. Štúdie ďalej preukázali, že na monolaurín doposiaľ nevznikla rezistencia, vďaka čomu je neustále účinný pre každého.

V čom je ESSENS Monolaurin Premium jedinečný?
Výživový doplnok bol vyrobený na základe jedinečnej technológie spracovania, ktorá zabezpečuje lepšiu absorpciu látky do organizmu. V tele tak dochádza k maximálnej účinnosti, a tým pádom i veľmi silnému antivírusového efektu. Ojedinelý spôsob formy monolaurínu je chránený tzv. malým patentom, Úžitkovým vzorom č. 33 526, registrovaným na Úrade priemyselného vlastníctva Českej republiky zo dňa 3. 9. 2019 a bol výhradne aplikovaný na produkte ESSENS. 

Vitamín A má pozitívny vplyv na imunitný systém, chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Taktiež zabezpečuje správny rast, vývoj, kvalitu a funkčnosť slizníc, kostí a krvotvorby. 

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Posilnenie imunity