0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

  • Matuzalem - Internal 30 tabl

Matuzalem - Internal 30 tabl

  • 45,00 EUR

  • Bez DPH: 37,50 EUR
  • Free Shipping

Výrazný omladzujúci a detoxikačný efekt, silný antioxidant.

Obsah: 1 balenie obsahuje 30 tabliet. Tablety sú balené v blistroch tak, že 1 blister obsahuje 30 tabliet.

Výrobok je certifikovaný platnou legislatívou Európskej Únie a je schválený príslušnými rozhodnutiami Hlavného hygienika Slovenskej republiky.

 

Internal tabletky: sú v podobe klasickej latentnej tabletky, ktorá uvoľňuje aktívnu látku po prechode žalúdkom a gastro-intestinálnym traktom. Rozpúšťanie je v dvanástorníku odkiaľ sa následne vstrebáva a cielene distribuuje do celého organizmu. Je to veľmi výkonná forma, fyzikálne najaktívnejšia ale s o niečo menšou biologickou resorbciou. Tablety sa používajú keď je potreba dostať aktívnu molekulu života do vnútorných orgánov, pri dlhodobom užívaní . Sú ideálne pre prevenciu, aj dlhodobú. Po užití tabletku zapite väčším množstvom čistej vody.

 

Internal tabletky sú najpoužívanejšie vo väčšine prípadov, 60 až 70% používateľov ich upredňostnuje.

 

Pri komplikovaných stavoch je ideálna kombinácia večer – Sublingual, ráno – Internal.

 

Vo všetkých druhoch sa nachádza rovnaká aktívna látka a vzájomne sa líšia len požitou nosnou látkou – placebom a biologickou resorbovateľnosťou v organime. Od nej záleží rýchlosť nástupu účinku a spôsob distribúcie v organizme.

 

 

MATUZALEM® je patentovaný unikátny flavonoidový komplex, ktorého vedecky overené účinky sú fenomenálne. Produkt, ktorého patent bol ocenený Svetovou organizáciou duševného vlastníctva WIPO AWARD ako najlepší vynález na svete v roku 2009. Jedná sa o objav špecifickej molekuly, nazvanej „molekula života".

 

 

MATUZALEM® je veľmi silný antioxidant, ktorý zabezpečuje elimináciu toxických látok v organizme. Je to unikátny flavonoidový komplex, zložený výhradne z najúčinnejších bioflavonoidov, ktoré sú najstaršími molekulami na Zemi s vekom viac než tri miliardy rokov.

 

Majú celé spektrum prospešných vlastností – antimutagénne, protivírusové, protizápalové, protionkologické, antidiabetické, antialergické, antiaterosklerotické, hepatoprotektívne, antiastmatické a iné účinky.

 

Sú schopné zamedziť vzniku niektorých typov nádorových ochorení, genotoxickému účinku „tvrdého" žiarenia, negatívnym vplyvom extrémnych klimatických podmienok, majú dôležitú úlohu pri artérioskleróze, osteoartritíde, môžu byť podpornou súčasťou liečiv AIDS, onkologických a neurodegeneratívnych ochorení typu Parkinsonovej a Alzheimerovej choroby.

 

Molekuly nachádzajúce sa v tomto roztoku svojimi vlastnosťami poskytujú významnú ochranu našim bunkám a dokázateľne ochraňujú pred rôznymi degeneratívnymi vplyvmi. Majú výrazný vplyv na dobré zdravie, dlhovekosť, vitalitu, rast a obnovu.

 

MATUZALEM® má výrazný omladzujúci a detoxikačný efekt. Keď sú vnútorné orgány a bunky detoxikované, v rovnováhe a riadne funkčné, vyzeráme mlado, príjemne a v dobrej nálade. Sme schopní podať vysoký výkon, máme zdravé libido, dobré myšlienky priam samé „skáču do hlavy". MATUZALEM® má priamy efekt na čistotu, hebkosť a žiarivosť pleti.

 

Flavonoidový komplex MATUZALEM® Vám môžeme odporučiť ako podporu pri liečbe prakticky všetkých typoch ochorení (vďaka veľkému antioxidačnému a iných prospešných účinkov bez žiadnych bočných negatívnych efektov), pri omladzovacích kúrach, rekondičných cvičeniach, preventívne ako ochranu pred škodlivým vplyvom ekologického znečistenia a žiarenia, chorobami a všeobecnému toxickému poškodeniu organizmu voľnými agresívnymi radikálmi a každodenným stresom.

 

Výživa a náš životný štýl hrajú dôležitú úlohu v rozvoji tzv. „civilizačných" ochorení. Vhodnou životosprávou kombinovanou s prijímaním flavonoidového komplexu MATUZALEM® si môžete zvýšiť kvalitu Vášho života.

 

MATUZALEM® môže navodiť únavu alebo aj bodrosť, je bez podielu umelých látok. Bioflavonoidy sú bezpečné a vedou kvalitne zdokumentované a bez bočných účinkov. Je možné ich bezproblémovo kombinovať s inými prípravkami a liekmi. Preto je možné ho užívať bez rizika vedľajších účinkov krátkodobo aj dlhodobo pri podpore liečenia alebo preventívne.

 

Dávkovanie:

1 tabletka denne po dobu 30 dní (obsah jedného balenia v počte 30 tabliet) večer pred spaním.

Maximálna doporučená dávka sú dve tabletky denne. Tabletku prehltnite a zapite vodou.

V prípade potreby – na odporúčanie lekára zvýšiť príjem antioxidačných látok. V situáciách, v ktorých je organizmus vystavený zvýšenému stresu a fyzickej či psychickej záťaži, je vhodné zvýšiť dávku na dvakrát denne jednu tabletu, ideálne ráno a večer.

Odporúčame opakovať príjem v počte 30 tabliet raz za 3 mesiace.

Nesmie sa užívať ako náhrada stravy.

Odporúčame dlhodobé užívanie.


Kontraindikácie:

Nie sú známe. Flavonoidy sú všeobecne dobre zdokumentované vedou a podložené klinickými výsledkami.

 

Matuzalem Internal  30 tabliet


Aktívne látky v 1 tablete: Vitis vinifera extrakt 20mg, Camellia sinensis extrakt 1mg, Vitamín B2 0,7mg (50% DDD), Vitamín B6 0,7mg (50% DDD), Vitamín B12 1,25μg.
Pomocné látky: izomalt, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, hydroxypropylmetylcelulóza, polyvinylpyrolidon, polyetylénglykol, mastenec, oxid titaničitý, karamel.
Alergény:  Výrobek neobsahuje alergény.
Hmotnosť obsahu: 7,5g ± 5%
Skladovanie: Skladujte v suchu a pri teplote do 30°C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Výrobca / Distribútor: : Molecule of Life, spol. s.r.o., Lichnerova 38, Senec. Vyrobené v spolupráci s firmou FAVEA a.s., B. Němcové 580, Kopřivnice.

Číslo Rozhodnutia ÚVZ SR: OHVBPKV/67/2011/Jo 


Ďaľšie informácie týkajúce sa Matuzalemu si môžete prečítať v nasledujúcich článkoch:

Dávkovanie a použitie jednotlivých druhov

Antioxidačný potenciál MATUZALEMU

Matuzalem, jeho účinky a flavonoidy

Čo sú to flavonoidy?

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Detoxikácia a odkyslenie, Posilnenie imunity, Vitamíny a minerály,