0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Masticha kapsuly, 60 kapsúl

Masticha kapsuly, 60 kapsúl

  • Značka: Hillvital
  • Kód produktu: hill-masticha60
  • Dostupnosť: 3-4 dni
  • 24,80 EUR

  • Bez DPH: 20,67 EUR

Hľadáte botanicky podloženú odpoveď na občasné gastrointestinálne ťažkosti? Podporte ochranu trávenia a zdravie vašich čriev pomocou kapsúl mastichy, bohatých na antioxidanty. 100% chioská masticha sa už po celé stáročia používa na problémy trávenia a ústnej dutiny. Tento čisto prírodný výživový doplnok vám pomôže udržať Váš tráviaci trakt v chode, aby fungoval tak, ako má, aby ste sa cítili vo svojom tele pohodlne.

prispieva k ničeniu choroboplodných zárodkov Helikobaktera Pylori (pôvodcu tvorby vredov)
uľavuje od pálenia záhy
zmierňuje zažívacie ťažkosti
pomáha zlepšovať ústnu hygienu
má významné antimikrobiálne a protizápalové účinky

Tradičná podpora chioskej mastichy
Dobré trávenie je dôležitým faktorom celkového zdravia. Kombinácia nesprávnej stravy, faktorov životného štýlu alebo infekcie môže však vyvolať problémy s črevnou rovnováhou. To vedie k nadúvaniu, plynatosti, poruchám trávenia, refluxu, vzniku kyselín a dokonca až k poruchám nálad. Bez ohľadu na to, čím vaše telo prechádza, môžu niekedy elixíry prírody situáciu vylepšiť. Užívanie výživového doplnku z chioskej mastichy je skvelý spôsob, ako si uľaviť od problémov s trávením a problémov ústnej dutiny.

Ako prirodzene zlepšiť trávenie pomocou prírody? 
Účinnou látkou v prípravku Masticha kapsuly  je 100% prírodná prášková chioská masticha (Pistacia lentiscus). Tento legendárny produkt je tradične používaný stredomorskými kultúrami na podporu gastrointestinálneho zdravia. Je spojený s históriou a tradíciami vďaka svojim terapeuticky jedinečným vlastnostiam.

Know- how pestovania mastichy je zapísané na zozname UNESCO ako nehmotné kultúrne dedičstvo ľudstva.

Dávkovanie
Dospelí 2-4 kapsuly denne, zapiť vodou alebo džúsom, 30 minút pred jedlom. Ideálne užite 4 kapsuly denne, 2 pred každým jedlom. 1 kapsula obsahuje 280mg mastichy. Pokiaľ si nie ste istý dávkovaním, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Nežiadúce účinky
Pri dávkach do 5 gramov denne po dobu 6 mesiacov sa nevyskytli žiadne nežiaduce účinky. Vyššia dávka sa v klinických štúdiách nepoužila.

Zloženie
Chioská mastichová živica (Pistacia lentiscus var. chia) 280 mg
protihrudkujúca látka: stearan horečnatý
stabilizátor: celulóza
Kapsuly pozostávajú z hypromelózy.

Upozornenie
Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Výrobca
Chios Mastiha Growers Association

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť