0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
 • Lipozomálny vitamín C 250 ml

Lipozomálny vitamín C 250 ml

 • Značka: Hillvital
 • Kód produktu: HILLLIPVITAMIN
 • Dostupnosť: 10-14 dní
 • 27,00 EUR

 • Bez DPH: 22,50 EUR

Predstavujeme vám Lipozomálny vitamín C. Stačí jedna čajová lyžička denne a dodáte do svojho tela 500 mg vitamínu C, čo je 625% dennej odporúčanej dávky. Lipozomálna technológia prináša najúčinnejšie ústne vstrebávanie vitamínu C. 

 • Lepšie vstrebávanie
 • Postupné prenikanie do krvi a buniek
 • Vyššia účinnosť vďaka vyššej hladine vitamínu


LIPOZOMÁLNY VITAMÍN C

Ľudský organizmus dokáže vstrebať iba obmedzené množstvo vitamínu C. Prebytočného vitamínu sa telo jednoducho zbaví a vylúči ho. Môže sa stať, že z jednorazovej bohatej dávky vitamínu C vaše telo využije len nepatrné množstvo. Čo s tým? Presne tento problém rieši lipozomálna technológia. Tá dokáže pomôcť zužitkovať až 92% vitamínu C. 

 • Podporuje imunitný systém*
 • Pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom - upratuje voľné radikály (vznikajúcich napr. príjmom znečisťujúcich a jedovatých látok)
 • Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • Zvyšuje vstrebávanie železa
 • Prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí
 • Vitamín C prispieva k správnej funkcii pokožky

*Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom prijme 200 mg naviac k odporúčanému dennému príjmu vitamínu C. Denná odporúčaná dávka Lipozomálneho vitamínu C obsahuje až 500 mg. Uvedené tvrdenia sú v súlade s Nariadením komisie EÚ č. 432/2012.


AKÉ VÝHODY VÁM PRINESIE LIPOZOMÁLNA TECHNOLÓGIA?

Jedna z najmodernejších technológii, lipozomálna technológia, vitamín C uzatvára do mikroguličky - mikro lipozómu. Lipozomálny obal chráni kvalitu tekutého vitamínu C pred znehodnotením v čreve, zrýchli jeho vstrebávanie a zároveň zaberá účinnejšie. Naviac je vitamín lepšie tolerovaný tráviacou sústavou.

Predstavte si ako tekutý vitamín prechádza vaším organizmom v účinnom nosiči - mikro lipozómy. Prechádza z čreva do lymfy a z nej do krvi. Z krvi sa Lipozomálny vitamín C dostane až priamo k bunkám a oproti iným formám lepšie prestúpi do vnútra bunky. Takto sa dokáže využiť až na 92% a naplno rozvíjať svoje priaznivé účinky. 


AKO POUŽÍVAŤ LIPOZOMÁLNY VITAMÍN C?

Odporúčame 5 ml (1 čajová lyžička) lipozomálneho vitamínu C denne zapiť dostatočným množstvom vody alebo rozriediť v 2 dcl tekutiny. Nezabudnite! Po otvorení skladujte fľašu v chladničke.


LIPOZOMÁLNY VITAMÍN C - 250 ml - VÝŽIVOVÝ DOPLNOK


ZLOŽENIE

voda, sóda bikarbóna (hydrogénuhličitan sodný), sorban draselný, sladidlo: draselná soľ (acesulfam draselný), aróma: citrónová


VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Vitamín C (kyselina L-askorbová) 500 mg 625% DOD*

Sójový lecitín 500 mg

*Denná odporúčaná dávka


INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV

Produkt obsahuje geneticky nemodifikovanú sóju.


SKLADOVANIE

Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2 mesiacov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí.


UPOZORNENIE

Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedených v zložení.


ZDROJE

- Kraft, J.C., Freeling, J.P., Wang, Z., & Ho R.J.Y. (2014). Emerging research and clinical development trends of liposome and lipid nanoparticle drug delivery systems. Journal of Pharmaceutical Sciences, 103(1), 29–52.
- Kulkarni, P.R., Yadav, J.D., & Vaidya, K.A. (2011). Liposomes: a novel drug delivery system. International Journal of Current Pharmaceutical, 3(2), 10-18.
- Allen, T.M., & Cullis, P.R. (2013). Liposomal drug delivery systems: from concept to clinical applications. Advanced Drug Delivery Reviews, 65, 36-48.
- Daeihamed, M., Dadashzadeh, S., Haeri, A., & Akhlaghi, F.M. (2017). Potential of liposomes for enhancement of oral drug absorption. Current Drug Delivery, 14(2), 289-303.
- Davis, J.L., Paris, H.L., Beals, J.W., Binns, S.E., Giordano, G.R., Scalzo, et al. (2016). Liposomal-encapsulated ascorbic acid: Influence on vitamin C bioavailability and capacity to protect against ischemia–reperfusion injury. Nutrition and Metabolic Insights, 9, 25-30.
- Fricker, G., Kromp, T., Wendel, A., Blume, A., Zirkel, J., Rebmann, H., et al. (2010). Phospholipids and lipid-based formulations in oral drug delivery. Pharmaceutical Research, 27(8), 1469-1486..

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Lipozomálne minerály, vitamíny