0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Mladý jačmeň (zelený jačmeň) 150g

Mladý jačmeň (zelený jačmeň) 150g

  • 22,00 EUR

  • Bez DPH: 18,33 EUR

Obsahuje celé spektrum živých enzýmov, vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín v prírodnej forme.

Množstvo: 150g
Užívanie: ráno a večer čiže 2 poháre denne - balenie vydrží zhruba 30 dní pre jednu osobu.

Zelený jačmeň - šťava (pozor, nie pomletá tráva) z mladých lístkov zeleného jačmeňa v podobe jemného prášku. Zelený jačmeň neobsahuje VLÁKNINU !


Mladý jačmeň / zelený jačmeň / obsahuje v porovnaní s pšenicou 25x viac draslíka, 37x viac vápnika, viac ako dvojnásobok horčíka, 5x viac železa, ale o polovicu menej fosforu - prvku, ktorý prebýva vo väčšine požívatín.
Obsahuje významné množstvo mangánu a zinku. Mladý jačmeň / zelený jačmeň / obnovuje acido-alkalickú rovnováhu. Radí sa medzi najucelenejšie zásadotvorné potraviny. Zelený jačmeň obsahuje vitamíny, ktoré aktivujú enzýmy pomáhajúce pri prevencii ochorení. Mladý jačmeň má vysoký obsah betakaroténu, vitamínu C, E a vitamínov radu B: B1, B2, B3, B6, biotínu, kyseliny listovej, kyseliny pantotenovej a cholínu, príbuzného vitamínu B.

Zelený jačmeň
môžu užívať dospelí tak aj malé deti, tehotné a dojčiace mamičky. Nápoj, šťava zo zeleného jačmeňa je vhodný aj pre diabetikov. Reguluje zásaditosť, znižuje prekyslenie organizmu. Listy jačmeňa neobsahujú lepok teda môžu ho piť aj ľudia, ktorý majú bezlepkovú diétu.


Odporúčané použitie


1 – 3 krát denne v závislosti od ochorenia sa táto dávka môže znížiť, alebo naopak niekoľkonásobne zvýšiť. Užíva sa nalačno 30 minút pred jedlom. Rozpustíme jednu zarovnanú čajovú lyžičku v cca 2 dcl neperlivej vody alebo ovocnej šťavy a vypijeme. Voda by mala mať izbovú teplotu, aby sa enzýmy nezničili. Pomaly tento zelený nápoj prevaľujeme v ústach a postupne prehĺtame. Už v slinách prebieha veľmi dôležité trávenie. Zelený jačmeň je tak jemný že už za 20 minút je vstrebaný, takže sa môžeme najesť.
Pozor, pri konzumácií zelených potravín, zeleného jačmeňa, treba dbať na pitný režím nesmieme zabúdať na dostatok tekutín v priebehu dňa.
Na prípravu je vhodné je použiť šejker na jeho lepšie vymiešanie.

 


Číslo Rozhodnutia ÚVZ SR: OHVBPKV/2442/2011/Ht

 

 Ďalšie informácie:

Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Súvisiace produkty

Chlorella pyrenoidosa 80g

Chlorella pyrenoidosa 80g

Chlorella pyrenoidosa Je 100% čistá sladkovodná riasa. Po sprac..

12,00 EUR Bez DPH: 10,00 EUR

Štítky: Detoxikácia a odkyslenie, Chudnutie a diéty, Posilnenie imunity,