0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

  • Zelený jačmeň s chlorellou - šumivé tablety 10 tabliet

Zelený jačmeň s chlorellou - šumivé tablety 10 tabliet

  • Značka: Benevit s.r.o.
  • Kód produktu: jačmeň chlorella šumivé tablety
  • Dostupnosť: Skladom
  • 3,80 EUR

  • Bez DPH: 3,17 EUR

Suplementácia, teda dopĺnanie vitamínov, minerálnych látok, enzýmov a ďalších látok esenciálnych pre správne fungovanie ľudského organizmu zabezpečená z prírodných zdrojov môže byť len ťažko nahraditeľná zo syntetitckých prípravkov. Výnimočnú úlohu v tejto suplementácii zastávajú tzv. zelené potraviny, medzi ktoré patrí aj Zelený jačmeň a Chlorella. Vďaka ich komplexnému zloženiu máme možnosť nášmu organizmu dodať výživné látky vo vyváženom pomere a v ich prirodzenej forme v akej ich príroda vytvorila.

 

Odporúčané použitie prípravku Zelený jačmeň s chlorellou - šumivé tablety

 

3 x denne 1 tabletu rozpustiť v pohári vody a vypiť.

 

Zložky prípravku: sušená šťava zo zeleného jačmeňa, kyselina citrónová, náhradné sladidlo sorbitol, hydrogénuhličitan sodný, chlorella, polyetylénglykol, limetková aróma.

 

 

O jačmeni a chlorelle.

Zelený jačmeň (mladý jačmeň) je výživový doplnok zo sušenej šťavy z výhonkov z mladého jačmeňa. Je to výnimočný koncentrát bohatý na široké spektrum výživných látok s pozitívnym účinkom na ľudský organizmus. Zelený jačmeň obsahuje sušenú šťavu z mladých lístkov jačmeňa, so širokým spektrom výživných látok. Minerálne látky a vitamíny sa nachádzajú v zelenom jačmeni v prirodzenej, organicky viazanej forme a sú pre telo ťažko nahraditeľné anorganickými soľami minerálnych látok a chemicky pripravenými vitamínmi zo syntetických výživových doplnkov.

Viac informáci o jačmeni >>

 

Chlorella obsahuje najväčšie množstvo chlorofylu zo známych rastlín na Zemi, ďalej obsahuje komplex živín s názvom CGF (Chlorella rastový faktor), viac ako 50% bielkovín (neesenciálne a esenciálne aminokyseliny), sacharidy, vitamíny, minerálne látky, nenasýtené mastné kyseliny, vlákniny a nukleové kyseliny (RNA / DNA). Naše tablety obsahujú kmeň Chlorella vulgaris, ktorá je pestovaná najmodernejšou technológiou tzv. heterotrofným spôsobom, to znamená pestovanie chlorelly v uzavretých čistých nádržiach. O kvalite Chlorelly pestovanej takýmto spôsobom svedčí aj fakt, že hlavným importérom týchto tabliet je Japonsko.

Viac informáci o chlorelle >>

 

Číslo Rozhodnutia ÚVZ SR: OHVBPKV/2449/2011/Ht


Výrobca:Benevit s.r.o.


Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Detoxikácia a odkyslenie, Chudnutie a diéty, Posilnenie imunity,