Zaujímavé články

Vážení čitatelia, zavítali ste na webovú stránku, ktorú zaujíma predovšetkým zdravie a správny zdravý životný štýl každého z Vás.

Určite ste si všimli, že Vám ponúkame produkty zdravej výživy priamo z prírody, ktoré organizmus nabudia, doplnia mu dôležité vitamíny, stopové prvky a iné pre organizmus a zdravie drahocenné látky. Našou ideou a cieľom je, aby sa sám organizmus dokázal brániť, udržal si vitalitu a zdravie bez chemických látok a hlavne nie, keď je už neskoro. Určite mnohí z Vás budú súhlasiť, že dotyk prírody je, to čo nám dodáva energiu, vitalitu, pocit šťastia a zdravia už pri pohľade na zelené listy a slnečné lúče.

Veľmi dobre si uvedomujeme, keď je niečo poškodené, alebo zdevastované vždy sa takáto vec horšie opravuje ako sa jej predchádza, preto prevencia v podobe zeleného zdravia je na pravom mieste.

Aj keď Vám priamo predstavujeme a ponúkame škálu výrobkov, ktoré majú nie len preventívny, ale aj liečebný charakter aj tak Vás chceme postupne sprevádzať a predstavovať Vám napríklad bylinky, ktoré stretnete bežne niekde na lúke pri prechádzke, praktiky zdravej výživy, očistných kúr organizmu, moderne povedané detoxikácií organizmu a mnoho iného. Chceme Vám priblížiť to najlepšie z prírody a nie len to, možno tipy, triky pri udržaní si postavy, teda ako predísť civilizačným chorobám ako je obezita, vysoký krvný tlak cukrovka a iné. Vždy dobre padne rada, recept, inšpirácia, veď sa jedna o nás, o naše telo a zdravie.

 

Veríme, že si získame Vašu priazeň a tiež, že sa k nám budete radi vracať.

Kozie mlieko

Kozie mlieko je cennou ekologickou potravinou. Významné je jeho využitie u detí ako možnosť alternatívnej výživy a u dospelých v oblasti prevencie (protirakovinové faktory). Pravidelná konzumácia kozieho mlieka vedie k úprave zdravotného stavu. Kozí tuk v mlieku priaznivo pôsobí pri rôznych ochoreniach. Významné miesto má v posilňovaní imunity, pri kĺbových ochoreniach, regenerácii a celkovej vitality a kondícii.

Sú to potraviny s vysokým obsahom nutričných látok v prirodzenom a synergickom. Na rozdiel od syntetických vitamínov sú komplexné a prirodzené. Sama múdra príroda rozhodla o zložení látok, ktoré obsahujú, nič do nich nie je pridané rukou človeka. Vyrástli priamo v prírode, v čistom prostredí a ani pri spracovaní sa do nich nič umelo nepridáva. Ich účinok sa nedá porovnať so žiadnou umelou kombináciou. Látky sú navzájom prepojené a posilujú sa. Ve..
V posledných dvoch storočiach došlo k takým rýchlym zmenám v životnom štýle, v zložení stravy i v stravovacích návykoch, že sa tieto zmeny museli dostať s naším „naprogramovaným“ metabolizmom do rozporu. Navyše široká devastácia životného prostredia spôsobila obrovský nárast záťaže na ľudský organizmus. Rozhliadnime sa však okolo seba. Výskyt respiračných, alergických a kožných ochorení u detí stúpa, a rovnako aj citlivosť na vi..
Už dávnej minulosti mudrci, tibetskí, egyptskí liečitelia, ale aj prosté bylinkárky v našich končinách vedeli o skutočnosti, ak si chceme zachovať zdravie, musíme ho udržiavať v ideálnom stave a starať sa nielen o telo, ale aj o jeho duchovnú stránku.Veľmi malá hŕstka ľudí skutočne vie, akú úlohu v udržaní pevného a stabilného zdravia hrá detoxikácia, teda očista organizmu od nánosov toxických látok zanesených do tela či už stravovaním a ovzduším..
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 položiek (1 stránok)