0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Winalite AUNITY aniónové vložky KUFRÍK

Winalite AUNITY aniónové vložky KUFRÍK

  • Značka: Winalite
  • Kód produktu: Winalite AUNITY aniónové vložky KUFRÍK
  • Dostupnosť: Skladom
  • 99,00 EUR

  • Bez DPH: 90,00 EUR

Celé balenie obsahuje:

  • 10 balíčkov denných vložiek po 10 ks
  • 4 balíčky nočných vložiek po 8 ks
  • 5 balíčkov intímiek po 24 ks

 

Každá žena počas svojho života používa rôzne značky hygienických vložiek, ktoré predstavujú nenahraditeľnú pomôcku v živote ženy. Musia však spĺňať určité kritéria a kvalitu. Je potrebné si uvedomiť, že nesprávne používanie môže zapríčiniť telu určité problémy. Počas menštruácie vzniká veľké množstvo organických substancií v nich obsiahnutých a stávajú sa tak vhodným základom pre rozmnožovanie baktérií a zápachu.

Od založenia na povrchu obyčajnej vložky množstvo baktérii vzrastie na viac ako 100 na cm. Rýchly vývoj mikroorganizmov /najmä v letnom období/ často zapríčiňuje zápalové stavy, ako napr. zápal pošvy alebo kŕčka maternice, zápal močového mechúra, alebo nákazu močových ciest i oveľa závažnejšie zdravotné problémy.
Aby k tomu nedochádzalo, mala by sa bežná vložka meniť čo najčastejšie ( každých 20 minút).


Preto firma Winalite začala využívať neobvyklé vlastnosti aniónov a uviedla do svojich výrobkov aniónovú vrstvu, ktorá v špecifických podmienkach (určitej teplote, vlhkosti a styku s telom) aktivuje intenzívny prívod aniónov ( až do 5800 na 1 cm˛). Počas používania táto vrstva uvoľňuje veľké množstvo záporne nabitých iónov, čo účinne eliminuje škodlivé baktérie, nepríjemné zápachy a pritom nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky. Vďaka tomu pôsobí aktívne proti baktériám a proti zápalom.

Winalite, aniónové vložky sú zložené so siedmich ochranných vrstiev tenkej, mäkkej vrstvy 100% bavlny, ktoré ochraňujú pokožku pred stykom s vlhkosťou. Ženám dovoľujú cítiť sa sviežo, komfortne a bezpečne počas celého dňa pri omnoho nižšej spotrebe ako pri bežných vložkách. Pod bavlneným povrchom je umiestnená aniónová vrstva, ktorá účinne pôsobí proti baktériám.
Vrstvy prepúšťajú vzduch a obsahujú intenzívne absorbujúcu substanciu ktoré tekutinu viažu na gél, čo zabraňuje nepríjemným pocitom vlhkosti, eliminujú sa tým nepríjemné zápachy.
Sucho, čistota a prístup vzduchu zabezpečujú najvyššií komfort a hygienu.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť