0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Graviola + Cat´s Claw /Mačací pazúr/+ B17 kapsuly 200 ks

Graviola + Cat´s Claw /Mačací pazúr/+ B17 kapsuly 200 ks

  • Značka: Natural Pharm
  • Kód produktu: Graviola + Cat´s Claw B17 kapsuly 200 ks
  • Dostupnosť: 5-7 Dní
  • 22,00 EUR

  • Bez DPH: 18,33 EUR

Výživový doplnok

Obsah balenia: 200 ks

1 tableta obsahuje: Graviola extract z plodov 4:1 - 140 mg extraktu (ekvivakent 560 mg), Mačací pazúr extrakt z kôry 140 mg, Amygdalín (B17 98%) 35 mgGraviola je malý, stále zelený strom dorastajúci do výšky 5-6 metrov, s veľkými lesklými a hladkými, tmavo zelenými listami. Rastie v teplejších oblastiach Strednej a Južnej Ameriky, včetne Amazónie. V prírodnej amazonskej medicíne má graviola svoje miesto už po tisícročia. K liečebným účelom slúži kôra, listy, korene, plody a semená.

Cat’s Claw je tropická, kvitnúca, popínavá rastlina , ktorá rastie v dažďových pralesoch Južnej Ameriky. Názov rastliny pochádza zo skutočnosti, že na spodnej časti listov rastú malé tŕne (podobne ako mačacie pazúry). Táto rastlina je cenným zdrojom prírodných lekárskych látok.

Vitamín B17 (Amygdalin, Laetrile) sa najviac vyskytuje v horkých kôstkach mandlí, marhúľ, sliviek, čerešní a jabĺk. Práve tento vitamín dodáva kôstkam ich horkú chuť.


Odporúčané dávkovanie:

2 - 3 tablety denne, po dobu 40 dní.

Upozornenie:
Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, osoby s trasplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré chcú otehotnieť! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Prípravok zatiaľ nie je umiestňovaný na trhu v Slovenskej republike.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Posilnenie imunity,