0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0

DuoLife Aloes 750ml

  • Značka: DuoLife
  • Kód produktu: DL05
  • Dostupnosť: 3-4 dni
  • 36,50 EUR

  • Bez DPH: 30,42 EUR

DuoLife Aloes je 100 % prírodný výživový doplnok určený pre ľudí, ktorým záleží na kondícii, vitalite, mladom vzhľade a krásnej postave. Spojenie šťavy z aloe a dužiny s medom a oreganom na podporu fungovania zažívacieho traktu a imunitného systému, pečene a obličiek

DuoLife Aloes je prirodzená podpora zdravia a krásy. Zloženiedoplnku stravy Aloes je dokonalou podporou pre ľudí, ktorí hľadajú spôsob, ako si čo najdlhšie udržať mladistvý vzhľad avitalitu. Vďaka svojim detoxikačným vlastnostiam zložky pomáhajú udržiavať telo vo všeobecnej dobrej kondícii.


Zložky: šťava z aloe s dužinou (Aloe vera), viacdruhový kvetový med, extrakt z oregana (Origanum vulgare), regulátor kyslosti – kyselina citrónová.
Výživové hodnoty na 100 ml:

Energia
22 kcal/94kJ

Bielkoviny 
<0,3g

Uhľovodíky
5,3g

Tuky
< 0,1 g


Spôsob použitia: 25 až 50 ml jedenkrát denne pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nesmie používať ako náhrada (substitút) za rozmanitú stravu. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu.

Preventívne opatrenia: Neužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: šťava z aloe s dužinou, kvetový viacdruhový med, extrakt z oregána, regulátor kyslosti - kyselina citrónová. Obsah aloínu (ppm) < 1ppm. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu.

Uskladňovanie: Produkt skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Vzhľadom k tomu, že výživové doplnky DuoLife sú prírodným produktom, chuť a konzistencia ich jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti na ročnom období a materiáloch, ktoré boli použité na výrobu. Prípadnú usadeninu tvoria prírodné zložky, je to typický proces pre takéto výrobky. Pre redukciu usadeniny pred použitím produkt pretrepte.


Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť