0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • DuoLife Medical Formula ProImmuno® 60cps

DuoLife Medical Formula ProImmuno® 60cps

  • Značka: DuoLife
  • Kód produktu: DL16
  • Dostupnosť: 5-7 Dní
  • 42,60 EUR

  • Bez DPH: 35,50 EUR

Medical Formula ProImmuno® je produkt vyrábaný zo starostlivo vybraných prísad prírodného pôvodu, tvoriacich jedinečné zloženie podľa princípov synergie. Použité zložky sú dostupné vo forme izolovaných účinných zlúčenín alebo vo forme surovín štandardizovaných na obsah aktívnych látok. Vďaka tomu je obsah hodnotných látok v doplnku stravy prísne definovaný a zaručený.

Doplnok stravy DuoLife ProImmuno® obsahuje: vyhradenú formulu ProImmuno® flavonoidov získaných z kvetov sofory japonskej (štandardizovaná na obsah quercetínu s fosfolipidami a luteolínu), vyhradenú formulu zinku získanú z inaktivovaných buniek kvasiniek Saccharomyces cerevisiae, inulín z koreňa čakanky obyčajnej, extrakt z propolisu štandardizovaný na obsah galangínu, extrakt z propolisu zeleného štandardizovaný na obsah artepilínu C, extrakt z koreňa šalvie červenokorennej štandardizovaný na obsah tanshinone IIA, apigenín z plodov grapefruitu.

Balenie obsahuje 60 kapsúl.


Medical Formula ProImmuno® obsahuje:

Kvercetín - vo výrobku je použitá vyhradená receptúra extraktu z plodov sofory japonskej, štandardizovaná na kvercetín, založená na technológii fosfolipidov.

Luteolín a apigenín - luteolín z extraktu kvetov sofory japonskej a apigenín z grapefruitového ovocia, a to v prísne štandardizovanej porcii.

Zinok - vyhradená receptúra získavaná z inaktivovaných kvasinkových buniek Saccharomyces cerevisiae.

Propolis zelený - je považovaný za jeden z najcennejších propolisov na svete, je to produkt, ktorý zbierajú včely medonosné z brazílskej rastliny Baccharis dracunculifolia, typickej pre tropické oblasti. Za svoju zelenú farbu vďačí chlorofylu prítomnému v mladých rastlinných tkanivách.

Šalvia červenokorenná (tiež nazývaná Danshen alebo šalvia čínska) - Surovina obsiahnutá v doplnku stravy ProImmuno® je štandardizovaná na tansinón IIA, takže máme záruku prítomnosti konkrétnej dávky tejto zložky v prípravku.

Zloženie:

vyhradená formula ProImmuno® flavonoidov získaných z kvetov sofory japonskej (Styphnolobium japonicum) štandardizovaná na obsah kvercetínu s fosfolipidami a luteolínu, vyhradená formula zinku získaná z inaktivovaných buniek kvasiniek Saccharomyces cerevisiae štandardizovaná na obsah zinku, inulín z koreňa čakanky obyčajnej (Cichorium intybus), extrakt z propolisu štandardizovaný na obsah galangínu, extrakt z propolisu zeleného štandardizovaný na obsah artepilínu C, extrakt z koreňa šalvie červenokorennej (Salvia miltiorrhiza) štandardizovaný na obsah tansinónu IIA, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý (z ryže), apigenín z plodov grapefruitu (Citrus paradisi). Zloženie obalu kapsuly: hydroxymetylpropylcelulóza (HPMC), želírujúca látka - guma gellan, farbivo - meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov.


Výživové hodnoty na 100 g:

Energetická hodnota

311 kcal/1292 kJ

Tuky

8,4 g

z toho nasýtené mastné kyseliny

2,1 g

Uhľovodíky

24,4 g

z toho: cukry

1,7 g

Vláknina

42,9 g

Bielkoviny

13,1 g

Soľ

0,50 g


Použitie:

1-2 tobolky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.


Skladovanie:

Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti.


Preventívne opatrenia:

Precitlivenosť na ktorúkoľvek zo zložiek produktu. Nepoužívať v prípade tehotenstva a počas dojčenia. Nevhodné pre osoby do 18 rokov. V prípade pretrvávajúcich chronických ochorení sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.


Obsah zložiek v dennej dávke produktu:

1 kapsula/2 kapsuly

ProImmuno® vyhradená receptúra flavonoidov získaných z kvetov sofory japonskej (Stychnolobium japonicum)

145 mg/ 290 mg

z toho kvercentín, fosfolipidová receptúra

125 mg/250 mg

z toho luteolín z extraktu z kvetov 10:1

17,5 mg/35 mg

Vyhradená receptúra získaná z inaktivovaných buniek kvasiniek Saccharomyces cerevisiae

100 mg/200 mg

z toho zinok

5 mg (50% RP*)/10 mg (100% RP*)

extrakt z propolisu

30 mg/60 mg

z toho galangín

0,9 mg/1,8 mg

extrakt z propolisu zeleného

20 mg/40 mg

z toho artepilín C

0,1 mg/0,2 mg

extrakt z koreňa šalvie červenokorennej (Salvia miltiorrhiza)

15 mg/30 mg

z toho tansinón IIA

0,75 mg/1,5 mg

apigenín z plodov grapefruitu (Citrus paradisi)

2,5 mg/5 mg

*RP – Referenčný príjem priemerného dospelého (8400kJ/2000kcal)

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť