0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
 • ProSelect®

ProSelect®

 • Značka: DuoLife
 • Kód produktu: DL20
 • Dostupnosť: 5-7 Dní
 • 36,90 EUR

 • Bez DPH: 30,75 EUR

ProSelect® je výrobok vo forme kapsúl vyrobený zo starostlivo vybraných zložiek prírodného pôvodu, tvoriacich unikátnu kompozíciu v súlade s pravidlami synergizmu. Použité zložky sú tiež vo forme surovín štandardizovaných na účinné látky. Vďaka tomu je obsah hodnotných látok v doplnku stravy prísne definovaný a zaručený. Doplnok stravy DUOLIFE ProSelect® kombinuje patentovanú receptúru DUOLIFE ProSelect® získanú zo zmesi suchých výťažkov z ovocia, zeleniny a bylín, výťažku zo stonky vilcacory, prášku z plodov gravioly a mnohých cenných rastlinných zložiek.


 • Výťažok z kmeňa Vilcacora podporuje správne fungovanie imunitného systému. 
 • Výťažok z plodníc Reishi prispieva k prirodzenej imunitnej ochrane. 
 • Extrakt zo stonky vilcacory - vilcacora alebo mačací pazúr je popínavá rastlina z rovníkových lesov strednej a južnej Ameriky.
 • Výťažok z kmeňa Vilcacora podporuje správne fungovanie imunitného systému. 
 • Prášok z plodov gravioly – graviola sa vyskytuje v tropických oblastiach Severnej a Južnej Ameriky. V plodoch gravioly sa nachádza celý rad vitamínov a minerálov.
 • ProSelect® – je to vyhradená zložka, skladajúca sa z antioxidantov získavaných zo zmesi suchých ovocných, zeleninových a bylinných extraktov v rôznych pomeroch (z kôstok a šupiek hrozna, z plodov čučoriedok, z kvetov brokolice, z listov kelu, z listov čínskeho čaju, z listov cibule, z byle cesnaku, z plodov grapefruita, z byle špargle, z plodov sladkého pomaranča, z plodov ananása, z plodov čerešne, z plodov marhule, z plodov jablone, z plodov papáje, z plodov jahody, z plodov čiernej ríbezle, z koreňa mrkvy, z plodov uhorky, z plodov olivy, z plodov paradajky).
 • Výťažok z plodníc shiitake – shiitake alebo japonské sklerócium je druh huby príbuzný hubám, ktoré veľmi dobre poznáme. Pochádza z juhovýchodnej Ázie a prirodzene sa vyskytuje v krajinách ako Japonsko, Čína, Vietnam a Kórea. Z plodníc shiitake bolo okrem polyfenolov, tokoferolov a betakaroténu, ako aj cenných vitamínov a minerálov izolovaných mnoho cenných polysacharidov, ako napríklad beta-glukán.
 • Extrakt z marhuľových jadier – surovina vo výrobku je štandardizovaná na obsah amigdalínu, takže máme zaručenú prítomnosť určitého podielu tejto zložky vo výrobku.
 • Amigdalín – je horký glykozid, ktorý sa nachádza vo viac ako 1 200 rastlinách, najmä v semenách bežne dostupných plodov, ako sú marhule.


Lista Kolońska® (Cologne List®) – náš dobrovoľný záväzok k čistému športu

Výrobok ProSelect® je na Kolínskom zozname Lista Kolońska® (Cologne List®), zozname výrobkov s minimalizovaným rizikom dopingu.

Cologne List® je iniciatíva na prevenciu dopingu, ktorú vedie Porýnske olympijské centrum, ktoré chce splniť svoju povinnosť starať sa o vrcholových športovcov, ktorých podporuje. Lista Kolońska® (Cologne List®) uvádza doplnky stravy, ktoré boli testované na prítomnosť vybraných anabolických steroidov a stimulantov nezávislým vedeckým laboratóriom, ktoré je jedným z popredných svetových laboratórií na analytické testovanie zakázaných látok vo výživových doplnkoch.


Hmotnosť: 33,0 g (60 kapsúl)


Zloženie:

inulín z koreňa čakanky (Cichorium intybus), extrakt zo stonky vilcacory (Uncaria tomentosa) 10: 1, prášok z plodov gravioly (Annona muricata), patentovaná antioxidačná formula ProSelect® získaná zo zmesi suchých ovocných, rastlinných a bylinných extraktov v rôznom pomere (zo semien a šupiek plodov viniča (Vitis vinifera), plodov čučoriedky (Vaccinium myrtillus), brokolice (Brassica oleracea var. cymosa), listov kapusty (Brassica oleracea var. viridis), listy čínskeho čaju (Camellia sinensis)*, listy cibule (Allium cepa), stonky cesnaku (Allium sativum), ovocia grapefruitu (Citrus paradisi), zo stonky špargle (Asparagus officinalis), sladkého pomaranča (Citrus sinensis), plodov ananásu (Ananas comosus), čerešne vtáčej (Prunus avium), marhuľa (Prunus armeniaca), jablka domáceho (Malus domestica), papáje (Carica papaya), jahody (Fragaria ananassa), čiernej ríbezle (Ribes nigrum), koreňa mrkvy (Daucus carota), uhorky (Cucumis sativus), ovocia olivovníka európskeho (Olea europaea), extraktu z plodov paradajky (Solanum lycopersicum) 10: 1, extraktu z plodníc reishi (Ganoderma lucidum), extraktu z plodníc shiitake (Lentinula edodes) 10:1, extraktu z marhuľových jadier (Prunus armeniaca) štandardizovaný na 1 % amigdalínu, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý (z ryže). Zloženie obalu kapsuly: hydroxymetylpropylcelulóza (HPMC), želírujúca látka - guma gellan, farbivo - meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov.

* Denná dávka produktu obsahuje 6,25 mg epigalokatechín-3-galátu pochádzajúceho z extraktu z listov zeleného čaju.


Výživové hodnoty na 100 g:

Energetická hodnota

349,8 kcal/ 1484,7 kJ

Tuky

0,18 g

z toho nasýtené mastné kyseliny

0,1 g

Sacharidy

66,1 g

z toho: cukry

3,1 g

Vláknina

3,2 g

Bielkoviny

19,3 g

Soľ

0,237 g


Použitie:

1-2 tobolky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.


Skladovanie:

uskladňujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.


Dbajte o životné prostredie s DUOLIFE a separujte odpad!

Po použití produktu dbajte o životné prostredie. Vhoďte etiketu a nádobu s vrchnáčikom do správnych smetných nádob. 


Preventívne opatrenia:

Precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku produktu. Nekonzumujte v deň, keď konzumujete aj iné produkty s obsahom zeleného čaju. Nemalo by sa konzumovať množstvo 800 mg alebo viac epigalokatechín 3-galátu (-) denne. Tento produkt nie je určený tehotným a dojčiacim ženám a deťom mladším ako 18 rokov. Výrobok by sa nemal konzumovať nalačno. V prípade existujúcich chronických ochorení, alebo ak užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.


Obsah zložiek v dennej dávke produktu

1 kapsula/2 kapsuly

extrakt zo stonky vilcacory (Uncaria tomentosa)

35 mg/70 mg

Prášok z ovocia graviola (Annona muricata)

35 mg/70 mg

ProSelect® (Patentovaná receptúra antioxidantov získaná zo zmesi suchých ovocných a rastlinných extraktov v rôznych pomeroch)

25 mg/50 mg

Výťažok z plodníc reishi (Ganoderma lucidum)

20 mg/40 mg

Extrakt z plodníc shiitake (Lentinula edodes)

20 mg/40 mg

Extrakt z marhuľových jadier (Prunus armeniaca)

12 mg/24 mg

z toho amigdalín

120 μg/240 μg

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť