0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • DuoLife ProRelaxin® 60cps

DuoLife ProRelaxin® 60cps

  • Značka: DuoLife
  • Kód produktu: DL15
  • Dostupnosť: 5-7 Dní
  • 36,90 EUR

  • Bez DPH: 30,75 EUR

Výživový doplnok ProRelaxin® vďaka svojmu dokonale vyváženému zloženiu účinne napomáha pri upokojení sa a obnovení emočnej rovnováhy. Pomáha pri zvládaní nepokoja, stresu, problémov so zaspávaním a so spánkom. Podporuje zlepšenie telesného a duševného zdravia, zlepšenie pamäte a schopnosti sústrediť sa.

ProRelaxin® (patentovaná receptúra spracovania plodov pomarančovníkov (Citrus sinensis)) napomáha činnosti centrálnej nervovej sústavy a zlepšuje odolnosť voči stresu.

ProRelaxin® sa odporúča pri celkovej únave a nervovom vyčerpaní. Dodáva organizmu dôležité látky s upokojujúcimi vplyvmi. Podporuje stimuláciu pozitívneho, pokojného uvažovania. Pomáha pri odreagovaní sa predovšetkým od negatívnych vplyvov.

Šištičky chmeľu obsahujú aromatickú živicu lupulín - takzvaný chmeľový peľ, esenciálne oleje, horčiny a ďalšie látky, ktoré podporujú činnosť nervovej sústavy, pozitívne vplývajú na problémy so zaspávaním a zlepšujú kvalitu spánku. Taktiež priaznivo vplývajú na celkový emočný a duševný stav a kognitívne funkcie.

Listy medovky lekárskej obsahujú terpény, ktoré pozitívne vplývajú na centrálny nervový systém. Pomáhajú udržiavať psychickú a fyzickú rovnováhu, pri psychickom vyčerpaní majú upokojujúci účinok na nervový systém, zmierňujú úzkosť.

Extrakt z kvetov levandule je bohatým prírodným zdrojom éterických olejov, ktoré pozitívne vplývajú na psychický stav a na správnu činnosť nervového systému. Prispievajú k zmierneniu pocitov únavy a psychickej slabosti. Majú adaptogénny účinok, podporujú mentálnu aktivitu, vo fáze únavy aktivizujú fyzické a duševné schopnosti .

Extrakt z kvetov šafranu pomáha pri ťažkostiach so zaspávaním, pri udržaní aktívnej mysle. Podporuje optimálnu syntézu viacerých neurotransmiterov, zmierňuje pocit únavy a slabosti. Má pozitívny vplyv na emočnú rovnováhu.

L-tryptofán je aminokyselina. Je nevyhnutný pre dobrú činnosť celého organizmu a produkciu serotonínu v mozgu. Serotonín je jeden z takzvaných "hormónov šťastia". L-tryptofán sa odporúča pri problémoch so spánkom a pri depresívnych stavoch. Podporuje relaxáciu, dobrú náladu a pozitívne sebanastavenie.

Extrakt z koreňa macy peruánskej je zdrojom dobre stráviteľných bielkovín. Podobne ako ženšen patrí medzi rastliny s adaptogénnymi vlastnosťami. Koreň macy peruánskej je pozitívne podporný pri skľúčenosti a psychickom vnútornom napätí, podporuje kognitívne procesy.

Spirulina vďaka obsahu komplexu vitamínov zo skupiny B, vrátane vitamínu B12, podporuje činnosť buniek centrálnej nervovej sústavy. Ľudské telo vstrebáva spirulinu dobre - na úrovni 85-95%. Obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín + mnohé neesenciálne aminokyseliny. Podporuje regeneráciu nervového systému a tiež ochranu mozgových buniek.

Balenie obsahuje 60 kapsúl.


Zloženie:

inulínu z čakanky koreňovej cesta (FOS), proprietárny vzorec ProRelaxin® z čínskeho pomaranča (Citrus sinensis), chmeľové šišky (Humulus lupulus), listy z práškovitého citróna (Melissa officinalis), kvety levandule (Lavandula angustifolia) extrakt zo šafránového kvetu (Crocus sativus) 5: 1, L-tryptofán, extrakt z koreňa maca (Lepidium meyenii) 4: 1, spirulina. Zložky povlaku: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, komplexy medi s chlorofylmi a chlorofylínmi (farbivo). Protispekavé činidlo: oxid kremičitý.


Výživové hodnoty na 100 g:

Energia

318kcal/1344kJ

Bielkoviny

28,4 g

Uhľovodíky

42,5 g

Tuky

0,6 g


Použitie:

1-2 kapsule denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.


Skladovanie:

Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti.


Preventívne opatrenia:

Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.


Zloženie dennej dávky výrobku

1 kapsula/2 kapsule

ProRelaxin® (ProRelaxin® patentovaná formulácia čínskeho ovocia pomaranče (Citrus sinensis))

100 mg/200 mg

práškové chmeľové šišky (Humulus lupulus)

40 mg/80 mg

práškové listy medovky (Melissa officinalis)

40 mg/80 mg

extrakt, levanduľa (Lavandula angustifolia)

25 mg/50 mg

extrakt z kvetov šafranu (Crocus sativus)

25 mg/50 mg

L-tryptofán

20 mg/40 mg

extrakt z koreňa, Maca (Lepidium meyenii)

10 mg/20 mg

spirulina

10 mg/20 mg


VIAC INFORMÁCIÍ

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť