0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
 • DuoLife Vita C Powder 15 x 7g

DuoLife Vita C Powder 15 x 7g

 • Značka: DuoLife
 • Kód produktu: DL10
 • Dostupnosť: 3-4 dni
 • 52,50 EUR

 • Bez DPH: 43,75 EUR

DuoLife Vita C Powder je doplnok stravy vo forme vrecúšok s pomarančovo-grapefruitovou príchuťou, 100% založený na zložkách prírodného pôvodu (napr. zo šípok, plodov amly či pohánkových klíčkov). Produkt naplní potreby osôb, ktoré si chcú doplniť vitamín C v organizme. Obsahuje patentovanú zložku Phyto-C® založenú na 11 druhoch zeleniny a ovocia, čiže tzv. superpotravín, ktoré sú okrem ďalšej porcie vitamínu C bohaté aj na polyfenoly s antioxidačnými vlastnosťami, ktoré nás zbavujú voľných kyslíkových radikálov.

Vitamín C:

 • prispieva k správnej tvorbe kolagénu s cieľom zaistiť správne fungovanie ciev, kostí, chrupaviek, kože, zubov a ďasien;
 • prispieva k správnemu energetickému metabolizmu;
 • pomáha pri správnom fungovaní imunitného systému
 • prispieva k správnemu fungovaniu nervovej sústavy;
 • prispieva k správnej funkcii psychiky;
 • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom;
 • prispieva k zníženiu pocitu vyčerpania a únavy.
Menej je viac
Prípravok neobsahuje žiadne pridané umelé arómy a vonné látky, umelé plnivá a nemá žiadne GMO ani lepok.

ZLOŽENIE: limetková šťava v prášku z koncentrovanej šťavy, sladidlo: izomaltulóza (PalatinózaTM)*, extrakt zo šípky (Rosa canina) 20:1 štandardizovaný na 70 % obsah vitamínu C, extrakt z plodov amly (Phyllanthus emblica) 10:1 štandardizovaný na 70 % obsah vitamínu C, prírodná pomarančová aróma, Phyto-C® - vyhradená receptúra na báze 11 druhov zeleniny a ovocia v rôznych pomeroch, štandardizovaná na 15 % obsah polyfenolov a 12 % obsah vitamínu C [extrakt z plodov aceroly (Malpighia glabra), extrakt zo semien zelenej kávy, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis)**, extrakt z podzemku kurkumy (Curcuma longa), čučoriedky v prášku (Vaccinium myrtillus), jahody v prášku (Fragaria × ananassa), bobule maqui v prášku (Aristotelia chilensis), bobule acai v prášku (Euterpe oleracea), plody čerešne višňovej v prášku (Prunus cerasus), listy kelu v prášku (Brassica oleracea var. sabellica), súkvetia brokolice v prášku (Brassica oleracea var. italica)], extrakt z pohánkových klíčkov (Fagopyrum esculentum) 100:1 štandardizovaný na 40 % obsah vitamínu C, protihrudkujúce činidlo - oxid kremičitý (z ryže), sladidlo: glykozidy steviolu zo stévie, prírodná grapefruitová aróma.

* Izomaltulóza (PalatinózaTM) je zdrojom glukózy a fruktózy.
** Denná dávka produktu obsahuje 12 mg katechínov a 6,4 mg epigalokatechín-3-galátu pochádzajúcich z extraktu z listov zeleného čaju.

Phyto-C® je ochranná známka firmy VDF FutureCeuticals, Inc., používaná na základe licencie.


Obsah účinných zložiek v dennej dávke produktu
1 vrecúško (7 g)
Extrakt z ruže šípovej (Rosa Canina L.)
920 mg
z toho vitamín C
644 mg
Extrakt z plodov amly (Phyllanthus emblica)
360 mg
z toho vitamín C
252 mg
Phyto-C® (vyhradená receptúra založená na 11 druhoch zeleniny a ovocia v rôznych proporciách)
200 mg
z toho vitamín C
24 mg
Extrakt z pohánkových klíčkov (Fagopyrum esculentum)
200 mg
z toho vitamín C
80 mg
Celkový obsah prírodného vitamínu C (kyselina L-askorbová)
1000 mg
(1250% RP*)
*RP – Referenčný príjem priemerného dospelého (8 400 kJ/2 000 kcal).

Hmotnosť: 105 g (15 x 7 g)


UŽÍVANIE: 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška rozpustite v pohári vody alebo inej studenej tekutiny a dobre premiešajte. Užite hneď po príprave. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku.
Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu.


USKLADŇOVANIE: uskladňujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.

Dbajte o životné prostredie s DuoLife a separujte odpad!
Po použití produktu dbajte o životné prostredie. Kartón, štítok a vrecúško vyhoďte do odpadkových nádob so správnym označením. Pomôže Vám v tom naša tabuľka.


PREVENTÍVNE OPATRENIA: Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Nepoužívať v prípade tehotenstva a počas dojčenia. Nevhodné pre deti do 18 rokov. Nepoužívať u ľudí s predispozíciou na tvorbu obličkových kameňov alebo trpiacich na obličkové kamene. V prípade existujúcich chronických ochorení, alebo ak užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom. Nejedzte nalačno

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť