0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
 • DuoLife ProBactilardii® 60cps

DuoLife ProBactilardii® 60cps

 • Značka: DuoLife
 • Kód produktu: DL17
 • Dostupnosť: 5-7 Dní
 • 75,00 EUR

 • Bez DPH: 62,50 EUR

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® je komplexný doplnok výživy, skladajúci sa z 2 doplnkových kapsúl. Kapsula Synbiotic obsahuje prebiotikum (vo forme vlákniny z akácie) a patentovanú probiotickú formulu BACTILARDII®, založenú na 4 bakteriálnych kmeňoch a 1 kvasinkovom kmeni, ktorých životnosť je zaručená na koniec doby použiteľnosti produktu. Kapsula Postbiotic – obsahuje postbiotikum vo formulácii na báze kyseliny maslovej. DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® sa vyznačuje nielen inovatívnym zložením, ale aj patentovanou formuláciou a patentovaným priamym balením, ktoré zaisťuje maximálnu ochranu kmeňov mikroorganizmov obsiahnutých v kapsule.

Balenie obsahuje 40 kapsúl. 


Zložky:

Kapsula Synbiotic (prebioticko-probiotikum): patentované zloženie BACTILARDII ®, vrátane 9 miliárd (9x109) CFU* lyofilizovaných, vybraných živých kultúr baktérií a vybraných živých kultúr kvasiniek v jednej kapsule, arabskej vlákniny, zemiakového škrobu - nosiča, vitamínu C (kyselina L-askorbová) prírodného pôvodu 1,5 mg/kaps - antioxidant, zložka škrupiny: hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC). Kapsula Postbiotic (postbiotikum): granulovaný butyrát (ako triglycerid) v slnečnicovom oleji 380 mg/kapsula, počítané ako kyselina maslová 91 mg/kapsula, zložky obalu: hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC), meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínového farbiva

Obsah zložiek v dennej dávke produktu:

1 kapsula/2 kapsuly

Kapsula Synbiotic (prebioticko-probiotická):

BACTILARDII® formula obsahujúca:

380 mg/760 mg

bakteriálne kmene

 • Bifidobacterium bifidum Rosell® R0071
 • Lactobacillus helveticus Rosell® R0052
 • Lactobacillus rhamnosus Rosell® R0011
 • Bifidobacterium longum Rosell® R0175

                        8 x 109 CFU*/1,6 x 1010 CFU*

kvasinkové kmene

 • Saccharomyces boulardii CNCM I-1079

                        1 x 109 CFU*/2 x 109 CFU*

vláknina z akácie

Kapsula Postbiotic (postbiotická)

 • Butyrát (ako triglycerid)

                        114 mg/228 mg

 • po prepočítaní na kyselinu maslovú

                        91 mg/182 mg

Množstvo živých mikroorganizmov je zaručené až do konca doby použiteľnosti produktu za predpokladu, že sú dodržané podmienky skladovania uvedené na štítku.


Spôsob použitia:

Dospelí a deti nad 12 rokov: 1 kapsula z každej nádoby denne, zapiť studenou vodou. Celkové použitie zahŕňa 2 kapsuly užívané súčasne - synbiotikum v prvej kapsule a postbiotikum v druhej kapsule. V prípade potreby je možné použitie každej kapsuly zvýšiť do 2 denne. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Deti od 7 do 12 rokov: Užívanie kapsúl je povolené po predchádzajúcej konzultácii s lekárom. Deti od 3 do 7 rokov a tehotné a  dojčiace ženy: použitie kapsúl so synbiotikami je potrebné konzultovať s lekárom. Používanie kapsúl s postbiotikom sa neodporúča. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Kapsuly sú určené iba pre deti, ktoré ich dokážu prehltnúť. U detí, ktoré nemôžu kapsulu prehltnúť, je možné obsah kapsuly vysypať a podať na čajovej lyžičke alebo dodatočne rozpustiť v malom množstve vody a ihneď po príprave skonzumovať.

V prípade zažívania antibiotík sa odporúča prípravok konzumovať v období zažívania antibiotík, najlepšie 1 hodinu po aplikácii lieku. Odporúča sa tiež pokračovať v suplementácii 7 - 10 po sebe nasledujúcich dní po ukončení antibiotickej liečby.

V prípade zájazdov do zahraničia, najmä do exotických krajín a oblastí s tropickým podnebím, by sa mal prípravok používať 5 dní pred odletom, počas celého pobytu a 5 dní po návrate zo zahraničia.

Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu.


Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote (20-25°C) mimo dosahu malých detí. Prípravok si nevyžaduje chladenie.


Preventívne opatrenia:

precitlivenosť na ktorúkoľvek zo zložiek produktu. Kapsuly s postbiotikom nemôžu používať deti mladšie ako 7 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte výrobok u detí mladších ako 3 roky.


Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť