0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
 • DuoLife ProSugar® 60cps

DuoLife ProSugar® 60cps

 • Značka: DuoLife
 • Kód produktu: DL13
 • Dostupnosť: 5-7 Dní
 • 36,90 EUR

 • Bez DPH: 30,75 EUR

Výživový doplnok ProSugar® je bohatým zdrojom prírodných vitamínov, minerálov, makro a mikroelementov, ktoré podporujú správnu činnosť organizmu. Vďaka vysokému obsahu biologicky aktívnych látok uľahčuje metabolizmus cukrov v tele. ProSugar® pomáha udržiavať správnu koncentráciu cholesterolu v krvi a obmedzuje chuť na sladké.


 • Extrakt z koreňa čakanky obyčajnej pomáha pri poruchách činnosti obličiek. V extrakte sa nachádza inulín, ktorý pomáha regulovať hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Napomáha činnosti pečene a žlčníka. Vďaka bohatému spektru vitamínov a minerálnych látok je hodnotnou súčasťou výživy.
 • Extrakt z listov moruše bielej môže mať vplyv na eliminovanie narušeného metabolizmu sacharidov v ľudskom tele a jeho následne upravenú stabilizáciu. Extrakt z listov moruše bielej obsahuje viaceré látky vplývajúce na aktivitu enzýmov, ktoré sú funkčné pri trávení sacharidov. Redukuje sa rýchla absorpcia cukrov hneď po konzumácii jedla.
 • Kôra škorice podporuje správnu činnosť tráviaceho traktu. Škorica zároveň pomáha udržať vhodnú hladinu cholesterolu, lipidov a glukózy v krvi. Extrakt z nej má pozitívny vplyv na dobrú náladu a aktivuje vitálne zdroje organizmu. Škorica znižuje chuť na sladké a detoxikuje organizmus
 • Extrakt zo strukov fazule podporuje činnosť vylučovacieho systému a trávenie. Má nízky glykemický index, pomáha regulovať hladinu cukru v krvi a vyrovnávať metabolické nerovnováhy. ProSugar® (patentovaná receptúra spracovania semien senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum)) výživový doplnok vďaka extraktu zo senovky gréckej a patentovanej receptúre jeho prípravy obsahuje galaktomanány, ktoré pozitívne vplývajú na činnosť organizmu a reguláciu metabolizmu cukrov v tele. Obsahuje tiež fytosteroly, cholín, flavonoidy, vitamín C a B1, provitamín A, železo a vápnik.
 • Galega (jastrabina lekárska) podporuje metabolizmus a reguláciu hladiny cukru v organizme. Obsahuje soli chrómu, ktoré zvýrazňujú funkcie inzulínu. Je zdrojom guanidínu, ktorý pomáha udržať optimálnu hladinu cukru a znižuje agregáciu trombocytov v krvi.
 • Maqui je známe svojimi antioxidačnými vlastnosťami. Obsahuje fytosteroly, t.j. prírodné rastlinné látky, ktoré znižujú hladinu tzv. “zlého” cholesterolu v organizme. Bioaktívne látky obsiahnuté v bobuliach maqui podporujú spaľovanie kalórií a majú preventívny účinok pred náhlym pocitom hladu. Vysokým obsahom vitamínov a ďalších pre organizmus dôležitých látok je maqui bohatým zdrojom výživy pre organizmus.
 • Chia semená sú zaradené medzi tzv. superpotraviny. Sú bohaté na obsah vlákniny, ktorá optimalizuje rovnováhu a funkciu inzulínu, podporuje zníženie obsahu tukov a cholesterolu v krvi. Chia semienka sú bohaté na bielkoviny a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zlepšujú metabolizmus tukov a zároveň podporujú reguláciu hladiny cholesterolu v organizme. Zmierňujú náhle výkyvy cukru v tele po konzumácii jedla

Balenie obsahuje 60 kapsúl. 


Zloženie:


patentovaná formula ProSugar® zo semien Senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum), extrakt z koreňa čakanky obyčajnej (Cichorium intybus) 5:1, extrakt z listov Morušovníka bieleho (Morus alba) 5:1, kôra škorice v prášku (Cinnamomum zeylanicum-verum), extrakt zo semien fazule (Phaseolus vulgaris) 5:1, inulín z koreňa čakanky obyčajnej (FOS), extrakt z byliny Jastrabiny lekárskej (Galega officinalis) 5:1, extrakt z plodov maqui (Aristotelia chilensis) 5:1. Zloženie obalu kapsule: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo). Protihrudkovacia látka: oxid kremičitý

Výživové hodnoty na 100 g:

Energia

261kcal/1094kJ

Bielkoviny

23,9 g

Uhľovodíky

40,9 g

Tuky

0,28 g


Spôsob použitia:

1-2 kapsula denne. Neprekračujte odporúčanú maximálnu dennú spotrebu počas dňa. Produkt nemôže byť použitý ako náhrada (výmena) za pestreú stravu. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú dôležité pre normálne fungovanie organizmu.


Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote takým spôsobom, aby k doplnkom nemali prístup malé deti.


Preventívne opatrenia:

Precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku produktu. Tehotné a dojčiace ženy nemôžu používať tento doplnok.


Obsah zložiek v dennej porcii produktu:

1 kapsula/2 kapsuly

ProSugar® (patentovaná formula zo semien Senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum))

70 mg/140 mg

Extrakt z koreňa čakanky obyčajnej (Cichorium intybus)

60 mg/120mg

Extrakt z listov Morušovníka bieleho (Morus alba)

60 mg/120 mg

Kôra škorice v prasku (Cinnamomum zeylanicum-verum)

50 mg/100 mg

Extrakt zo semien fazule (Phaseolus vulgaris)

50 mg/100 mg

Extrakt z byliny Jastrabiny lekárskej (Galega officinalis)

20 mg/40 mg

Extrakt z plodov maqui (Aristotelia chilensis)

20 mg/40 mg


VIAC INFORMÁCIÍ

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť