0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
 • Detoxikačné náplasti - GREEN SAP SHEET

Detoxikačné náplasti - GREEN SAP SHEET

 • Značka: Naturport
 • Kód produktu: detox
 • Dostupnosť: Skladom
 • 19,00 EUR

 • Bez DPH: 15,83 EUR

Účinná forma detoxikácie organizmu počas spánku

Náplasti predstavujú bezpečnú, neinvazívnu, účinnú cestu detoxikácie, ktorá je predpokladom dobrého zdravotného stavu. Špeciálne zložky výlučne prírodného charakteru nachádzajúce sa vo vrecúškach sú schopné absorbovať toxické, otravné látky z krvi a lymfatického systému z tela cez pokožku. Tento proces revitalizuje, očisťuje ľudské telo a zvyšuje imunitný systém prirodzeným spôsobom. To má za následok zlepšenie cirkulácie krvi, zvýšený metabolizmus, zvýšenú kvalitu spánku, uvoľňovanie svalstva, ustupovanie rôznych zdravotných problémov a bolestí.

Náplasti sú naviac zdrojom infračerveného žiarenia (tepla) a záporných iónov čo vynikajúco podporuje dobrý spánok.

Prírodné detoxikačné náplasti sa používajú veľmi jednoducho prilepením na chodidlá nôh na dobu 8-10 hodín počas spánku.

Všetky aktívne zložky náplastí sa nachádzajú v práškovej forme v dokonale vysušenom stave. Na chodidlá alebo iné časti tela sa aplikujú pomocou samolepiacich náplastí, ktoré sú súčasťou balenia. Detoxikačné náplasti je možné používať kedykoľvek, ale optimálna je aplikácia náplasti v noci počas spánku (pre maximálny efekt je doba aplikovania náplastí 8-12 hodín) na chodidlá nôh.

 

Nečakajte, až toxické látky nachádzajúce sa vo vašom tele začnú ničiť vaše zdravie. Používanie náplastí je optimálnym a jednoduchým spôsobom detoxikácie vášho organizmu. Vy sami veľmi ľahko budete pozorovať ako sa bielo žltý prášok náplastí po použití mení na mokré hnedo-sivé vrecúško zachytávajúce toxické látky z vášho organizmu.

detox_3

Účinky detoxikačné náplasti:

 • absorbujú toxické látky z tela cez pokožku
 • zmierňujú bolesti v tele
 • podporujú cirkuláciu krvi
 • zmierňujú opuchliny
 • podporujú imunitný systém
 • zvyšujú kvalitu krvi a očisťujú lymfatický systém
 • zlepšujú kvalitu spánku

Prírodné detoxikačné náplasti sa používajú veľmi jednoducho prilepením na chodidlá nôh na dobu 8-10 hodín počas spánku. Ingrediencie v náplastiach majú schopnosť produkovať záporné ióny, ktoré sú ľahko absorbované pokožkou a pôsobia antioxidačne, čím čistia krv.

Po 3 hodinách používania náplastí dochádza k zjavnému zvýšeniu cirkulácie krvi a telesnej teploty, čo potvrdzujú červeno-oranžové oblasti.

termo_1 termo_2

 

detox_viac_skPoužitie :

1. Keď nalepuješ detoxikačné náplasti na chodidlo nohy, musíš sa presvedčiť, že strana so slovami na obale (na zlatej farbe nazvanej obrazovka) je prilepená k náplasti.

2. Ak používaš náplasti po prvý krát, môžeš nalepiť po 3 kusy na každú nohu, ale ráno, pri odlepovaní náplastí, treba dať pozor, na ktorej časti ja najviac usadenín.

3. Odporúča sa obutie ponožiek alebo elastickej pásky na nalepené náplasti, aby si ochránil seba a tvoju rodinu pred toxínmi a aby sa zväčšil tlak náplasti na nohu

4. Neodporúčame nalepovať náplasti priamo na otvorenú ranu, sliznice, oči, pohlavné orgány, konečník a na celej oblasti okolo očí a používať náplasti v súlade s ich určením.

5. neodporúčame používať náplasti, ak je poduška otvorená. Prášková substancia s vysokou kyslosťou môže byť nebezpečná pre zdravie pri nadýchnutí a priamom kontakte s očami alebo nosom.

6. Neodporúčame používať náplasti v čase tehotenstva. Nemáme žiadne údaje spojené s následkami používania náplastí v čase tehotenstva.

 

Všetky zložky  majú prirodzený pôvod, obsahujú :

Detoxikačné náplati GREEN SAP SHEET obsahujú výhradne iba prírodné zložky s maximálnou účinnosťou. Zložky obsiahnuté v náplastiach majú silné sterilizačné, detoxikačné, infiltračné a absorbčné vlastnosti.

Huba AGARICUS
*      podpora imunitného systému
*      antirakovinové účinky
Pochádza z džunglí Brazílie. Obsahuje veľké množstvo betaglukánov, ktoré majú silné antioxidačné, imunostimulačné a podľa mnohých štúdií i značné protinádorové účinky. Sú bezpečné, netoxické, sú novinkou v oblasti zvyšovania imunity a preventívnej starostlivosti.

TURMALÍN
*      vytváranie infračerveného žiarenia
*      produkovanie záporných iónov
Minerál so silnými absorbčnými vlastnosťami hlavne ak je vyhrievaný. Táto vlastnosť turmalínu sa využíva pri jeho styku s ľudským telom. Turmalín taktiež okamžite sterilizuje baktérie a zároveň deodorizuje.  Tým, že produkuje teplo a záporné ióny, má vplyv na zlepšenie cirkulácie krvi, odstraňuje stres, podporuje duševné zdravie človeka. Ak je aplikovaný na chodidlá nôh, má podobný účinok ako reflexná masáž chodidiel.

EUKALYPTUS
Náplasti obsahujú výťažky z eukalyptu, ktorý rastie až do výšky 112 metrov, čím patrí medzi najvyššie stromy na svete. Tento strom má fantastickú schopnosť poskytovať obrovské množstvo vody aj svojim najvrchnejším konárom či listom. Okrem toho, EUKALYPTUS rozširuje vôňu, ktorá má sterilizačný efekt.

CHITOSAN
Chitosan vzniká deacetyláciou chitínu, ktorý sa získava z kostier morských krabov a homárov. Je to materiál schopný viazať tuky, unikátna vláknina obsahujúca pozitívne nabité aminoskupiny, ktoré priťahujú negatívne nabité tuky a žlč. Spôsobuje viazanie lipidov v pomere 5 až 10 krát vyššom, ako ostatné vlákniny.

MIKROKAPSULY
Sú to mikroskopické zásobníky veľkosti približne 10 mikrónov. Zvyšujú efektívnosť jednotlivých účinných zložiek náplastí, pretože tieto zložky uvoľňujú postupne počas niekoľkých hodín.

MUGWORT EXTRACT (ARTEMISIA VULGARIS)
Ide o výťažok z byliny široko využívanej v orientálnej medicíne. Tento extrakt dokáže produkovať teplo. Využíva sa pri problémoch s nespavosťou, potláča nervozitu a stres, stimuluje pečeň, obličky a slezinu, podporuje trávenie.

LOGUAT EXTRACT
Obsahuje kyselinu jablčnú, kyselinu vínnu, kyselinu citrónovú, tanát, karotén, vitamíny A, B a C. Taktiež obsahuje amygdalín, ktorý je známy ako vitamín B17. Táto rastlina je známa už viac ako 3000 rokov a veľmi intenzívne sa používa v budhistickej medicíne. V Indii ju volajú kráľovna bylinnej medicíny. Podporuje očistenie lymfatického systému, detoxikáciu a vylučovanie baktérií. Má vplyv na vylučovanie kvapalín z tela a má upokojujúce účinky. Riadi dynamiku žalúdka, upokojuje kašeľ.

VITAMÍN C
Posilňuje činnosť imunitného systému, potláča zápaly, zúčastňuje sa oxidoredukčných metabolických procesov v organizme, zlepšuje metabolizmus lipidov. Považuje sa za zdroj vitality.

ŠKROB

Škrob v náplastiach dokáže zadržať vodu vylúčenú z tela. Taktiež je potrebný k dosiahnutiu synergického efektu všetkých zložiek obsiahnutých v náplastiach, čím sa zvyšuje účinnosť náplastí.

WARMING PIGMENT (vyhrievacie farbivo)
Výdatne vyhrieva časti tela, na ktorých sú náplasti aplikované. Stimuluje akupunktúrne body, podporuje cirkuláciu krvi.

HEAT-STORING POLYSACHARIDE
Zložka, ktorá dokáže udržiavať teplo a má taktiež zvlhčujúci efekt.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Detoxikácia a odkyslenie, Posilnenie imunity,