0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Chlorella pyrenoidosa 3 x 80g

Chlorella pyrenoidosa 3 x 80g

  • Značka: Bio Organic Foods
  • Kód produktu: BOF Chlor pyr 500 tab
  • Dostupnosť: Skladom
  • 36,00 EUR
  • 34,00 EUR

  • Bez DPH: 28,33 EUR

Je 100% čistou jednobunkovou sladkovodnou riasou stlačenou do podoby tabletiek, bez dodatkov a chemických prostriedkov.

Sladkovodná riasa, ktorá je známa svojimi priaznivými účinkami.  Obsahuje najväčšie množstvo chlorofylu zo všetkých zelených rastlín rastúcich na našej planéte a tým aj množstvo vitamínov a minerálov v prírodnej forme. 


Balenie obsahuje  3x 80g chlorelly
Zloženie : riasa chlorella pyrenoidosa 100%
  

Chlorella je známa tým, že absorbuje ťažké kovy a iné škodlivé toxické zložky z čriev. Vláknina, ktorá v tele funguje ako prirodzený čistič na seba naviaže škodlivé látky z čriev a odstráni ich prirodzenou cestou teda stolicou z tela von. Keďže obsahuje najväčšie množstvo chlorofylu vylepšuje krvný obraz, urýchľuje hojenie rán a ochraňuje pred zápalmi. Posilňuje odolnosť organizmu, vylepšuje pamäť a koncentráciu.

Chlorella nepracuje ale iba ako prebiotikum, pôsobí aj antibakteriálne. Obsahuje látku zvanú Chlorellin, ktorá je prirodzeným antibiotikom. Podobne antibioticky pôsobia v cesnaku látky Allicin a Ajoen. Na rozdiel od chemických antibiotík pôsobí Chlorellín len proti patogénnym organizmom, bez poškodenia tráviacej mikroflóry.

Chlorellová vláknina pôsobí vďaka sporopolleínu celkom výnimočne. Bunečné steny chlorelly na seba viažu toxické látky, ktoré potom z organizmu odchádzajú prirodzenou cestou (stolicou). Pevná vláknina chlorelly mechanicky (ako kefy) odstraňuje nánosy odpadu, prichyteného v tráviacom trakte.

Chlorella posilňuje imunitu celostným pôsobením. Vytvára nepriateľské prostredie pre nepriateľské organizmy a priateľské prostredie pre organizmy prospešné. Vďaka čisteniu naštartuje obranné mechanizmy. Nasýtením buniek dodá energiu.

 

Odporúčané použitie:

3x denne 4-6 tabliet zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Chlorellu môžeme užívať pred jedlom, počas ale i po jedle.

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Pre deti od 3 rokov je 1/2 dávkovanie.

Skladujte v suchom a chladnom mieste.

 


Číslo Rozhodnutia ÚVZ SR: OHVBPKV/2442/2011/Ht  Krajina pôvodu: Čína

Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Detoxikácia a odkyslenie, Chudnutie a diéty, Posilnenie imunity, Zelené potraviny,