0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

  • Winalite WinIon aniónové vložky SET - momentálne vypredaný

Winalite WinIon aniónové vložky SET - momentálne vypredaný

  • Značka: Winalite
  • Kód produktu: Winalite Lala moon aniónové vložky SET
  • Dostupnosť: Skladom
  • 16,00 EUR
  • 15,00 EUR

  • Bez DPH: 12,50 EUR

Winalite - WinIon

Aniónové vložky s preventívnym a liečebným účinkom.

 

Balenie obsahuje :

  • 1x denné Lala Moon  /8 ks v balení/
  • 1x nočné Lala Moon  /8 ks v balení/
  • 1x intímky Lala Moon  /24 ks v balení/

 


Každá žena počas svojho života používa rôzne značky hygienických vložiek, ktoré predstavujú nenahraditeľnú pomôcku v živote ženy. Musia však spĺňať určité kritéria a kvalitu. Je potrebné si uvedomiť, že nesprávne používanie môže zapríčiniť telu určité problémy. Počas menštruácie vzniká veľké množstvo organických substancií v nich obsiahnutých a stávajú sa tak vhodným základom pre rozmnožovanie baktérií a zápachu.

Od založenia na povrchu obyčajnej vložky množstvo baktérii vzrastie na viac ako 100 na cm. Rýchly vývoj mikroorganizmov /najmä v letnom období/ často zapríčiňuje zápalové stavy, ako napr. zápal pošvy alebo kŕčka maternice, zápal močového mechúra, alebo nákazu močových ciest i oveľa závažnejšie zdravotné problémy.
Aby k tomu nedochádzalo, mala by sa bežná vložka meniť čo najčastejšie ( každých 20 minút).


Preto firma Winalite začala využívať neobvyklé vlastnosti aniónov a uviedla do svojich výrobkov aniónovú vrstvu, ktorá v špecifických podmienkach (určitej teplote, vlhkosti a styku s telom) aktivuje intenzívny prívod aniónov ( až do 5800 na 1 cm˛). Počas používania táto vrstva uvolňuje veľké množstvo záporne nabitých iónov, čo účinne eliminuje škodlivé baktérie, nepríjemné zápachy a pritom nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky. Vďaka tomu pôsobí aktívne proti baktériám a proti zápalom.

 

Prečo si vybrať Winalite ?

 

Winalite , aniónové vložky sú zložené so siedmich ochranných vrstiev tenkej, mäkkej vrstvy 100% bavlny, ktoré ochraňujú pokožku pred stykom s vlhkosťou. Ženám dovoľujú cítiť sa sviežo, komfortne a bezpečne počas celého dňa pri omnoho nižšej spotrebe ako pri bežných vložkách. Pod bavlneným povrchom je umiestnená aniónová vrstva, ktorá účinne pôsobí proti baktériam.
Vrstvy prepúšťajú vzduch a obsahujú intenzívne absorbujúcu substanciu ktoré tekutinu viažu na gél, čo zabraňuje nepríjemným pocitom vlhkosti, eliminujú sa tým nepríjemné zápachy
Sucho, čistota a prístup vzduchu zabezpečujú najvyžšií komfort a hygienu.

 Pôvodný zelený aniónový prúžok je nahradený bielym.

PRODUKTY WINALITE, USPOKOJA A POTEŠIA I TÝCH NAJNÁROČNEJŠÍCH!

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť