0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
 • Aloe vera 99,5% gel drink - jablko + acai - výživový doplnok

Aloe vera 99,5% gel drink - jablko + acai - výživový doplnok

 • Značka: ESSENS
 • Kód produktu: aloe03
 • Dostupnosť: Skladom
 • 18,80 EUR

 • Bez DPH: 15,67 EUR

prispieva k celkovej fyzickej pohode

Charakteristika: Výživový doplnok

Objem: 500 ml

Odporúčané dávkovanie: 15 – 90 ml denne v niekoľkých dávkach (1 pol. lyžica = cca 15 ml). Pred použitím pretrepte.

Aloe Vera Barbadensis Miller (Aloe pravá) je sukulentná vytrvalá bylina s prízemnou ružicou dužinatých a na okraji riedko ostnatých listov. V súčasnosti sa pestuje v klimaticky vyhovujúcich oblastiach po celom svete. Dužina listov je tvorená bezfarebnými bunkami s gélovitým obsahom a je známa svojimi priaznivými účinkami, preto sa využíva ako výživový doplnok a svoje miesto si našla aj v kozmetickom priemysle. Gél z aloe vera obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály, enzýmy, polysacharidy a mnoho ďalších prospešných látok. Hodnoty týchto látok však nie sú konštantné a líšia sa predovšetkým v závislosti od rastových podmienok. Preto sa produkty ESSENS vyrábajú výhradne z Aloe Vera Barbadensis Miller pestovanej v bio kvalite v prirodzenom a neznečistenom prostredí oblasti Jaumave v Mexiku. Rastliny sú polievané len dažďovou alebo pramenitou horskou vodou bez použitia hnojív, insekticídov alebo herbicídov a nie sú geneticky upravované.

Mikronizácia je spôsob, ktorým sa u liekov, prírodných látok, vitamínov a minerálnych látok zvyšuje ich biologická dostupnosť. Ide o postupné zmenšovanie surovín na častice s veľkosťou niekoľkých mikrometrov. Výsledná látka tak vďaka svojmu väčšiemu povrchu vytvára predpoklady pre zlepšenie a zrýchlenie rozpustenia v organizme a dosiahnutie vyššej účinnosti výživového doplnku.

Výživový doplnok vyrábaný z najkvalitnejšej a certifikovanej Aloe Vera Barbadensis Miller obsahuje 99.5% gél aloe vera a v kombinácii s metódou spracovania Totaloe a mikronizáciou garantuje maximálne možné množstvo aktívnych látok.


Čo je metóda spracovania TOTALOE?

Metóda Totaloe je revolučný spôsob spracovania aloe vera a umožňuje zachovať 200 aktívnych látok a viac ako 75 druhov živín! Kombinuje tradičné ručné spracovanie s fázami zabezpečujúcimi vynikajúcu kvalitu spracovaného gélu.
Šťava z našich rastlín sa získava novou revolučnou metódou Totaloe, ktorá využíva najnovších poznatkov a technológií. Šťava si zachová v priebehu spracovania všetky priaznivé účinky, ktoré sú potom prenesené aj do konečných produktov. Proces Totaloe kombinuje tradičnú metódu ručného spracovania s ďalšími fázami, ktoré zaisťujú, že získaná šťava si zachová vysoký obsah účinných látok a je zbavená všetkých nežiaducich zložiek. Vynikajúca kvalita je daná nielen metódou spracovania, ale aj kvalitou rastlín, ktoré sú pestované v prirodzenom subtropickom prostredí nádherného údolia Jaumave.
 
Umožňuje spracovať Aloe vera a zachovať 200 aktívnych látok a viac než 75 druhov živín.

Metóda TOTALOE sa skladá z nasledujúcich krokov:

 • Zber listov
 • Umývanie a odstránenie nečistôt z listov
 • Mikronizácia
 • Pasterizácia
 • Mikrobiologická analýza
 • Balenie a finálne odoslanie

Skladovanie: Skladujte do +25 °C. Po otvorení uchovávajte pri teplote do +6 °C. Skladujte mimo dosahu detí

Upozornenia: ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám. Výrobok nie je určený na diagnózu, liečbu alebo prevenciu akéhokoľvek ochorenia. V prípade špecifických zdravotných problémov konzultujte užívanie so svojím ošetrujúcim lekárom. Gél Drink neobsahuje aloín, umelé farbivá, cukor, lepok ani laktózu.

Vyrobené pod farmaceutickým dohľadom.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť

Štítky: Vitamíny a minerály,