0907 025 707 (od 8.00 - 18.00 hod.)

jkolembusova@gmail.com

0
  • Aloe Vera Drinking gel - Honey

Aloe Vera Drinking gel - Honey

  • 29,00 EUR

  • Bez DPH: 24,17 EUR

Tekutý výživový doplnok s vitamínom C a medom
Aloe Vera med - zdravie s tradíciou

Sotva existuje iný prírodný produkt, ktorý sa môže už tisícročia pýšiť rovnako úspešnými liečivými účinkami ako Aloe Vera. Či už mexickí Aztékovia, egyptskí faraóni alebo Karol Veľký na jeho nespočetných cestách a vojenských výpravách - títo všetci dokázali oceniť zdraviu prospešné účinky Aloe Vera.

Pre vývoj prvých Aloe Vera Drinking gélov si LR vzala za starodávny recept, ktorý znovu objavil a zdokumentoval brazílsky františkánsky mních, páter Romano Zago. V ňom spomína mimoriadne cennú kombináciu Aloe Vera gélu a čistého kvetového medu. LR túto receptúru podľa najnovších vedeckých poznatkov vylepšila - a vznikol jedinečný Aloe Vera Drinking gél!

Zloženie: Aloe Vera Barbadensis Miller Gél (USA/Mexiko, 90 %), kvetový med (9 %), kyseliaci prostriedok (kyselina citrónová), stabilizátor (xanthan), vitamín C (kyselina L-askorbová), konzervačná látka (sorbát draselný).

Odporúčané dávkovanie: 3x denne 30 ml (zodpovedá 3 uzatváracím viečkam) Aloe Vera Honey, najlepšie pred jedlom (v prípade potreby zmiešajte s vodou alebo ovocnou šťavou). Pre použitím pretrepte.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy, ktorá je spolu so zdravým spôsobom života dôležitá. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Po otvorení uchovávajte v chladničke a plynule spotrebujte.

Nutričné hodnoty

v 100 ml

v 90 ml (= 3x 30 ml)

Vitamín C

67 mg (84 %*)

60 mg (75 %*)

* % odporúčanej dennej dávky

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť